header
menu terug naar home herinneringen

NAMENLIJST

De namen zijn gerangschikt in de volgende rubrieken:

militairen en burgers in militaire dienst
verzetsmensen
joodse inwoners
in de stad omgekomen inwoners
elders omgekomen inwoners.

De namenlijst is alfabetisch geordend op achternaam. Daar waar 00 genoteerd staat als onderdeel van de datumvermelding, is de datum of maand niet nader bekend. Daar waar niets ingevuld staan zijn de gegevens niet bekend.
Indien u onvolkomenheden aantreft of als er namen die u had verwacht niet op de lijsten voorkomen, wilt u dan reageren via het contactformulier.

Zoeken in de lijst: met de knoppen Ctrl+F opent het zoekvenster in uw browser.

 

 

Militairen en burgers in militaire dienst

pijl linkshome
 
Geboorte datum Naam Voornaam Adres in Eindhoven Overleden Te
09-02-1917 Aarts Johannes M. Schootsestraat 71 01-06-1940 Oosterland
21-09-1907 Baghus Johannes H. Roostenlaan 89 14-05-1940 Rotterdam
15-06-1920 Bastings Petrus L. Hemelrijken 66 12-05-1940 Wateringen
15-02-1926 Berk, van den Arnold B.C. Tjalkstraat 1 06-03-1945 Stavenisse
24-03-1907 Bogers Antonius C.M. Madeliefstraat 19 10-05-1940 Meeswijk (B)
04-04-1895 Bol Adolf A.C.   30-12-1944 Eindhoven
21-06-1907 Braam Franziskus Roostenlaan 11 10-05-1940 Babberich (Zevenaar)
05-05-1917 Breugel, van Franciscus A.M. Strobloemstraat 23 25-05-1945 Zeist
08-06-1918 Brusselers Johannes A.M. Hoogstraat 118 13-05-1940 Renswoude (Ede)
02-04-1910 Croonen Hendrikus Chr. Helmerslaan 16 30-09-1944 Nijmegen
15-07-1919 Dijck, van Cornelis F. Trompstraat 11 13-05-1940 Dongen
11-09-1889 Dijk, van Wilhelmus P. Gestelsestraat 51 12-05-1940 Breda
17-07-1923 Eijck, van Joannes F.Ch. Tongelresestraat 433 26-05-1945 Echt
03-12-1904 Haren, van Martinus W. Drebbelstraat 31 15-08-1944 Den Haag
23-10-1918 Heeswijk, van Johannes M. Hamsterstraat 10 02-04-1945 Wesel
23-02-1892 Heijden, van der Emerentius F. Dahliastraat 6 11-05-1940 Tilburg
29-10-1913 Heijne Franciscus H. Laagstraat 286 15-05-1945 Sonsbeck (Kr.Moers)
09-05-1919 Houten, van Cornelis Boschdijk 631 20-06-1942 Pas de Calais (Fr)
04-08-1918 Huijbers Johannes A.M. Beukenlaan 1 15-12-1941 Zuid-Chinese zee
17-06-1920 Jansen Adrianus A. Tongelresestraat 453 10-05-1940 Voorburg
05-12-1914 Janssen Albertus P.A. Stratumsedijk 23 B 12-05-1940 Achterveld (Barneveld)
09-09-1927 Jeucken Leo G.M. Leostraat 90 06-10-1944 Opheusden
04-11-1916 Kasteren, van Henricus J. Hofstraat 139 15-01-1942 Celebeszee
28-03-1916 Kersten Johannes F.J. Aalsterweg 132 27-02-1942 Javazee
01-07-1918 Kierkels Michael Edelweisstraat 66 15-11-1944 Best
28-09-1920 Koolen Henricus C.W. Alb.v.Nassaustraat 23 13-05-1940 Rhenen
01-10-1920 Kox Wilhelmus Paaltjesweg 10 10-05-1940 Rijswijk
30-04-1904 Kroll Johannes Thymstraat 34 10-05-1940 Den Haag
01-11-1908 Leeuwaarden, van Cornelis F. Bloemenplein 28 13-05-1940 Roosendaal
13-09-1897 Lith, van Alexander C. Poirterslaan 5 20-05-1940 Calais
05-02-1911 Lüschen Herman Jan Luykenstraat 12 20-06-1944 Grand Parc (Fr)
29-04-1920 Meer, van der  Hendrikus H. Piet Heinstraat 24 14-05-1940 Hoek van Holland
04-02-1914 Mignot Marcel A. Parklaan 95 14-05-1940 Rhenen
31-12-1913 Mol, van Cornelis J.L. Hemelrijken 63 15-05-1940 Den Haag
15-05-1906 Nouwens Cornelis Pieter Poststraat 26 10-05-1940 Den Haag
23-01-1918 Poorta Wubbo Verwerstraat 102 27-02-1942 Javazee
21-04-1910 Preusting Gerhardus.J.M. Kruisstraat 26 28-05-1940 Rotterdam
13-06-1909 Prinsen Josephus A. Tongelresestraat 279 10-05-1940 Dordrecht
30-04-1916 Rooij, van Hubertus H.C. Kalmoesstraat 73 15-12-1941 Zuid Chinese zee
09-02-1907 Scheffers Pieter J. Boschdijk 284 10-05-1940 Meeswijk (B)
23-03-1909 Steenbergen, van Barend Potgieterstraat 34 19-05-1940 Noordgouwe
02-11-1918 Stoets Adrianus De Jonghlaan 28 10-05-1940 Katwijk (Cuijck)
10-02-1903 Tak Matheus Zandstraat 5 11-05-1940 Sliedrecht
30-01-1919 Tempelaars Henricus J. 1e Kruizemuntstraat 11-03-1945 Ternat (Brussel)
02-12-1906 Tissen Johannes.G. Kamillestraat 55 10-05-1940 Den Haag
31-01-1918 Toor, van Dirk J. Elzentlaan 35 10-05-1940 Rotterdam
02-09-1903 Trines Gerardus A. St. Rochusstraat 2 13-05-1940 Schijndel
30-01-1916 Tuijn, van Johannes F.G. Strijpsestraat 38 21-05-1940 Calais (dept. Pas de Calais)
19-01-1917 Verhoeven Martinus Hastelweg 27-02-1942 Javazee
04-07-1910 Verhoeven Thomas P.M.C. Catharinastraat 34 12-05-1940 Gilze-Rijen
14-04-1917 Vermulst Cornelis H. Heezerweg 226 02-04-1945 Wesel
12-09-1911 Vester Abraham G. Gestelsestraat 44 b 10-05-1940 Tilburg
29-05-1920 Visker Hendrik Dirk Heezerweg 22-09-1944 Veghel
25-05-1916 Vorstenbos, van Johannes Pastoriestraat 25-12-1941 Zuid-Chinese zee
01-12-1918 Vos, de Joannes M. Kreugelstraat 34 17-05-1940 Goes
29-03-1914 Waals, van der Hubertus Alb. v. Nassaustraat 20 11-05-1940 Voorburg
24-02-1924 Wiele, van de Franciscus J. Broekseweg 17 17-04-1945 Stavenisse
12-12-1918 Winterdijk Jacob Simon Leenderweg 174 09-04-1945 Lüthinghausen (Kr. Remscheid)
15-06-1919 Wit, de Cornelis W. Versantvoortstraat 20 21-05-1940 Calais (dept. Pas de Calais)
01-08-1911 Wories William M.J. Fr. v. Pruisenweg 28 14-05-1940 Leersum
25-01-1918 Wouters Wilhelmus J.J. Kamillestraat 10 13-05-1940 Rhenen

 

 

Verzetsmensen

pijl linkshome
 
Geboorte datum Naam Voornaam Adres in Eindhoven Overleden Te
02-04-1924 Aalders Petrus A.   31-03-1945 Bergen-Belsen
20-03-1915 Aarts Henricus M.J. St. Martinusstraat 22 19-08-1944 Vught
07-04-1899 Aarts Johannes Th. Wolvendijk 51 19-09-1944 Eindhoven
30-01-1921 Bakker Gerrit Eikenstraat 8 26-04-1945 Norg
28-07-1906 Beek, van Willem H. de Keyzerlaan 32 03-05-1943 Eindhoven (Philips)
22-12-1914 Blinkhof Cornelis P. Roostenlaan 58 13-04-1944 Vught
24-06-1885 Boeijen Johannes Geldropseweg 205 22-02-1943 Vught
22-01-1920 Böhler Wilhelm C. M. Stuartstraat 12 23-08-1944 Vught
30-05-1891 Bosch, van den Iman J. Kievitlaan 15 27-10-1944 Westerbork
10-08-1919 Boven, van Pieter C.J.   01-10-1944 Boxtel
11-12-1919 Braber, den Gerrit J. Stephensonstraat 5 18-09-1944 Eindhoven
08-12-1885 Broek, van den Francis Harmoniestraat 17 13-08-1943 Eindhoven
09-02-1906 Broek, van den Franciscus J. Harmoniestraat 17 22-11-1944 Kdo Langenstein-Zwieberg (Buchenwald)
26-10-1904 Broek, van den Henricus J.Th. Biesterweg 47 09-01-1944 Eindhoven
30-06-1901 Bruggen, van Marinus G. Nic. Beetsstraat 41 19-08-1944 Vught
29-10-1906 Buuren, van Jan H. Casimirstraat 8 17-04-1945 Kdo Gröditz
26-11-1920 Dijk, van Franciscus H.A. Geldropseweg 23 07-03-1945 Kdo Oranienburg (Sachsenhausen)
11-12-1910 Eilers Jan G. Boerhaavelaan 3  03-05-1943 Eindhoven (Philips)
15-02-1897 Elkerbout Maarten F. Aalsterweg 230 05-09-1944 Vught
13-09-1919 Engels Henri E.R.O. Dommelhoefstraat 4 10-04-1945 Deventer
20-06-1906 Gehrels Cornelis A. St. Gerarduslaan 10 23-03-1945 Kdo Mittelbau 'Dora'(Nordhausen)
18-11-1906 Gielen Johannes C.W. Juliusstraat 7  03-05-1943 Eindhoven (Philips)
02-01-1911 Glaser Johannes C. Merellaan 3 03-05-1945 Lübeckerbocht (bij Neustadt)
22-01-1906 Goudkuil Johannes J.  Corn. Bloemaertstraat 3 28-02-1945 Dachau
08-09-1921 Haagen Petrus J. Molenstraat 9 19-08-1944 Vught
27-05-1903 Hamming Jacob L. Fazantlaan 7 23-11-1944 Kdo Aurich Engerhafe
28-10-1887 Hapert, van Simon  Woenselsestraat 409 13-01-1945 Kdo Oranienburg (Sachsenhausen)
30-11-1907 Haspels Cornelis J. Brugmanstraat 6 13-01-1943 Neuengamme (Hamburg)
16-05-1920 Heck, van Johannes Zonneroosstraat 23 02-11-1944 Den Bosch
08-03-1912 Heijboer Johannes P. Guido Gezellestraat 16 14-04-1945 Amsterdam
22-07-1920 Hoek, van Arie W. de Zwijgerstraat 48 01-12-1944 Kdo Ladelund Neuengamme (Hamburg)
17-10-1907 Hoeven, van Hendrik Edelweisstraat 111 09-08-1944 Vught
21-05-1916 Hout, van Mattheus J.L. Binnenpad  25-05-1945 Cham, Dld.
15-01-1918 Janssen Adriaan M.A.G. Ranonkelstraat 77 04-02-1943 Vught
29-03-1899 Jonker Willem J. Edelweisstraat 108 17-11-1944 Venlo
04-07-1908 Jonkergouw Leonardus C. Frederiklaan 177 30-08-1945 Gorinchem
26-06-1905 Keizer Reinder L. Boerhaavelaan 49 09-08-1944 Vught
09-01-1924 Kemp Gijsbertus  Tongelresestraat 302 05-11-1944 Kdo Husum Schwesing (Neuengamma)
28-04-1924 Kempen Pieter J.H. Plaggenstraat 18  03-05-1943 Eindhoven (Philips)
04-09-1902 Kruijssen Jacobus A. Stuiverstraat 55 19-08-1944 Vught
21-01-1904 Laan, van der  Jan Waterroosstraat 19 18-04-1945 Neuengamme (Hamburg)
21-01-1905 Leeuw, de Nicolaas R.  Kievitlaan 3 23-03-1945 Vaihingen-Enz (kr Ludwigsburg)
03-05-1918 Linders Franciscus G.P. Catharinastraat 4 12-09-1944 Eindhoven
12-03-1918 Lucassen Friedrich Eckartseweg 318 b 01-09-1944 Eindhoven
01-09-1918 Luijkx Adrianus C. 't Ven 18-09-1944 Eindhoven
30-05-1896 Maertens Louis H. Boschdijk 425 26-03-1945 Siegburg
08-12-1922 Martens Petrus M. Koudenhovenseweg 95 13-07-1945 Eindhoven
12-05-1898 Meeuwis Eimbertus A. Hugo de Grootplein 38 21-10-1943 Heerte (Salzgitter)
09-09-1895 Mellema Cornelis H.G.  Akkerstraat 7 10-05-1945 Siegburg
06-07-1914 Mettivier Meijer Eduard O. Lijsterlaan 16 06-09-1944 Nijmegen
08-09-1921 Nagelé Franciscus V. Galenstraat 6 12-10-1942 Heerte (Salzgitter)
23-07-1904 Osterloh Jacobus Mecklenburgstraat 48 11-03-1945 Kdo Litomĕřice (Leitmeritz) Tsjechië
23-09-1921 Ouborg Marius J. Heezerweg 303a 17-02-1945 Kdo Gusen (Mauthausen O.)
25-07-1927 Reijnders Petrus W.J. Lod. Napoleonplein 27-09-1944 Nijmegen
03-02-1911 Reuchlin Maarten Floralaan 17c 17-11-1944 Venlo
19-01-1908 Riel, van Petrus W. Hoogstraat 230 19-09-1944 Leende
25-10-1923 Sanders Andreas W. Muschbergweg 1b 24-04-1944 Schwenningen (Kr.Rottweil)
05-11-1912 Schoenmakers Franciscus J. Varenstraat 56 09-08-1944 Vught
06-10-1908 Schoonbeek Bernard Stuiverstraat 27 14-06-1945 Lund (Dep. Malmöhus)
22-12-1907 Snoek Jacobus J.H. Kalmoesstraat 86 08-02-1942 Eindhoven
20-11-1908 Soes, Hermanus J. Lindenlaan 20 31-01-1945 Neuengamme (Hamburg)
29-03-1914 Stellaard Pieter S.M. Kalmoesstraat 67 27-09-1944 Utrecht
17-06-1920 Stroek, Louis A. Pruimenstraat 17  01-01-1944 Eindhoven
23-05-1905 Teunissen Josephus C. Sweelinckstraat 9 28-12-1944 Eindhoven
18-02-1922 Thomassen Josephus M. Tuinstraat 17 25-06-1945 Leiden
03-04-1922 Thoor, van Franciscus A.C. Lijmbeekstraat 295 16-12-1942 Heerte (Salzgitter)
24-04-1908 Verbiezen Jacobus Stoutheuvelweg 1 30-01-1943 Vught
10-12-1910 Verhoeven Petrus J. Bergen op Zoomstr. 104  03-05-1943 Eindhoven (Philips)
16-12-1923 Wilbers Theodorus J. Anjelierstraat 15 06-03-1944 Grossbeeren(Teltow)
09-05-1919 Zeehuisen Bob Alb. v. Nassaustraat 2 17-12-1943 Düsseldorf

 

 

Joodse inwoners

pijl linkshome
 
Geboorte datum Naam Voornaam Adres in Eindhoven Overleden Te
16-04-1924 Abraham Werner Moritz Jonckbloetlaan 13 25-01-1943 Auschwitz
05-10-1907 Abrahamson-Duits Clarence Binnewiertzstraat 33 18-02-1945 Auschwitz
27-10-1938 Abrahamson Beppy Binnewiertzstraat 33 07-01-1945 Auschwitz
22-11-1880 Alvares Correa Edgard Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
25-03-1887 Andriesse Salomon Gestelsestraat 58 14-05-1943 Sobibor
02-09-1886 Andriesse-Andriesse Rosa Gestelsestraat 58 14-05-1943 Sobibor
25-05-1917 Andriesse Elisabeth Gestelsestraat 58 30-09-1942 Auschwitz
04-07-1919 Andriesse Nico Gestelsestraat 58 31-12-1942 Kdo Fürstengrube
18-03-1914 Andriesse Nico Hoogstraat 47a 28-02-1943 Midden Europa
02-07-1878 Andriesse Mozes Kleine Berg 19 23-11-1942 Auschwitz
15-02-1882 Andriesse Philipp Kruisstraat 27a 16-04-1943 Sobibor
06-09-1872 Andriesse-Franken Berta Kruisstraat 27a 16-04-1943 Sobobir
20-04-1911 Andriesse Josef Kruisstraat 27a 28-02-1943 Auschwitz
21-04-1917 Andriesse-Zilverberg Rachel Kruisstraat 27a 15-10-1942 Auschwitz
07-01-1909 Andriesse Nathan Nic Beetsstraat 1 31-01-1944 Auschwitz
16-09-1916 Andriesse-Haagens Clara Nic Beetsstraat 1 31-01-1944 Auschwitz
01-04-1880 Andriesse Joseph Staringstraat 9 14-05-1943 Sobibor
11-09-1889 Andriesse-Andriesse Henriette Staringstraat 9 14-05-1943 Sobibor
20-01-1924 Andriesse Elisabeth C. Staringstraat 9 27-08-1943 Auschwitz
15-05-1905 Askanas Leopold W. de Zwijgerstraat 1 31-03-1944 Midden Europa
15-04-1907 Banfi Daniel W. de Zwijgerstraat 22 31-01-1943 Auschwitz
04-04-1900 Benjamin Eugen St. Rochusstraat 33 31-03-1944 Midden Europa
28-07-1897 Benjamin-Heijmann Sofie St. Rochusstraat 33 03-09-1942 Auschwitz
27-06-1927 Benjamin Ilse St. Rochusstraat 33 03-09-1942 Auschwitz
12-06-1905 Berg-Lopes Cardozo, ter Mietje Fr. v. Pruisenweg 50 31-10-1944 Auschwitz
22-03-1922 Berger Werner Jonckbloetlaan 13 30-09-1942 Auschwitz
26-10-1898 Berger Rachel Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
12-02-1926 Bernheim Marianne Kruisstraat 10c 03-09-1942 Auschwitz
12-05-1903 Bettelheim-Kreiter Antonia Nic Beetsstraat 19 03-12-1942 Auschwitz
19-08-1924 Bettelheim Heinrich Nic Beetsstraat 19 28-02-1943 Auschwitz
26-02-1907 Bierman Maurits Fr. v. Pruisenweg 50 31-03-1944 Midden Europa
08-03-1898 Bleekrode Abraham Boschdijk 771 31-08-1944 Auschwitz
09-05-1921 Bloemendaal Rachel Kruisstraat 3 18-02-1945 Midden Europa
30-04-1901 Blomhoff Meijer St. Catharinastraat 60 28-02-1943 Auschwitz
16-08-1876 Blomhoff- de Jongh Rosa Stratumseind 14 16-07-1943 Sobibor
23-01-1907 Bobbe-Lootsteen Marianne Fr. v. Pruisenweg 3 08-05-1945 Chiesch
14-02-1920 Bock Agathe W. de Zwijgerstr 79 23-11-1942 Auschwitz
30-10-1875 Boele, van Antje Boschdijk 35 06-09-1944 Auschwitz
28-12-1871 Boele, van Ester Boschdijk 35 06-09-1944 Auschwitz
14-01-1877 Boele, van Meijer Stratumseind 14 31-01-1944 Auschwitz
22-10-1909 Boele, van Benjamin Stratumseind 14 31-01-1944 Auschwitz
09-03-1913 Boele, van Simon Stratumseind 14 31-01-1944 Auschwitz
10-08-1905 Bont Klara Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
11-09-1897 Cahn-van Dam Emma Smalle Haven 8 31-12-1944 Auschwitz
16-03-1923 Cahn Maurice  Smalle Haven 8 31-10-1944 Auschwitz
21-03-1906 Caneel Salomon Daguerrestraat 8 13-02-1945 Kdo Langenbielau
03-04-1884 Caneel-Jesaijes Esther Geraniumstraat 3 00-07-1944 Birkenau
04-12-1882 Caneel Betje Pioenroosstraat 11 16-04-1943 Sobibor
25-07-1888 Cardozo-Bak Sara Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
05-02-1905 Cats Alexander Centauriestraat 63 09-07-1942 Mauthausen
01-09-1901 Chasin Sarah Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
10-10-1872 Cohen Louisa Eva Emmasingel 9 12-02-1943 Auschwitz
11-10-1888 Cohen-Israëls Rezia Alb.v.Nassaustraat 21 10-09-1942 Auschwitz
14-07-1914 Cohen Franziska Emile Alb.v.Nassaustraat 21 10-09-1942 Auschwitz
16-02-1888 Cohen-Kan(verzet) Jetta W. de Zwijgerstraat 44 31-10-1943 Vught
26-02-1858 Kan-Cohen Helena W. de Zwijgerstraat 44 02-04-1943 Sobibor
16-05-1903 Cohn Max Rudolf Mauritsstraat 42 31-03-1944 Midden Europa
27-03-1909 Cohn-Servos Marta Mauritsstraat 42 03-09-1942 Auschwitz
17-08-1880 Cohn-Fuchs Emma Mauristsstraat 42 10-09-1943 Auschwitz
13-06-1900 Coster Louis Tulpstraat 31 28-02-1943 Auschwitz
24-01-1903 Coster-Nort Sara Tulpstraat 31 22-10-1942 Auschwitz
24-08-1923 Coster Samuël Tulpstraat 31 28-02-1943 Auschwitz
19-01-1926 Coster Meyer David Tulpstraat 31 28-02-1943 Auschwitz
21-05-1927 Coster David Salomon Tulpstraat 31 22-10-1942 Auschwitz
24-08-1928 Coster Philip Tulpstraat 31 22-10-1942 Auschwitz
16-03-1930 Coster Julius Tulpstraat 31 22-10-1942 Auschwitz
13-03-1932 Coster Salomon Tulpstraat 31 22-10-1942 Auschwitz
20-11-1935 Coster Abraham Tulpstraat 31 22-10-1942 Auschwitz
12-12-1937 Coster Elisabeth Tulpstraat 31 22-10-1942 Auschwitz
01-09-1939 Coster Henriette Tulpstraat 31 22-10-1942 Auschwitz
02-05-1941 Coster Beatrix Irene Tulpstraat 31 22-10-1942 Auschwitz
19-06-1908 Culp Wolf Guido Gezellestraat 33 30-09-1944 Auschwitz
24-07-1907 Culp-Velleman Flora Guido Gezellestraat 33 30-09-1944 Auschwitz
23-03-1879 Dam, van Salomon Am. v. Anhaltstraat 28 16-04-1943 Sobibor
28-01-1877 Dam-de Haas, van Estella Am. v. Anhaltstraat 28 16-04-1943 Auschwitz
01-12-1905 Dam, van Meijer Prins Hendrikstraat 35 31-03-1944 Midden Europa
10-03-1902 Dam-de Winter, van Pauline Prins Hendrikstraat 35 12-02-1943 Auschwitz
03-05-1935 Dam, van Stefan Prins Hendrikstraat 35 10-09-1943 Auschwitz
02-04-1888 Dotsch- van der Woude Saartje Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
30-12-1900 Eichenwald Walter Alb.v.Nassaustraat 18 02-07-1943 Sobibor
13-07-1932 Eichenwald Horst St. Rochusstraat 33 11-06-1943 Sobibor
03-12-1922 Eilenberg Franz Moritz Lijsterlaan 20 00-00-194- Vermist
06-07-1931 Eisner Hanns Peter Petr. Dondersstraat 9 30-10-1944 Auschwitz
02-06-1937 Eisner Marianne Petr. Dondersstraat 9 30-10-1944 Auschwitz
13-12-1893 Eisner Franz Siegmund van Meursstraat 10 28-02-1945 Midden Europa
04-12-1903 Eisner-Abramowitz Erna van Meursstraat 10 30-10-1944 Auschwitz
19-05-1905 Ekstein-Sleutelberg Rosa Tongelresestraat 118 23-11-1942 Auschwitz
23-09-1927 Ekstein Aaltje Tongelresestraat 118 23-11-1942 Auschwitz
30-09-1928 Ekstein Esther Tongelresestraat 118 23-11-1942 Auschwitz
09-06-1931 Ekstein Hartog Tongelresestraat 118 23-11-1942 Auschwitz
12-07-1932 Ekstein Levie Tongelresestraat 118 23-11-1942 Auschwitz
01-05-1923 Ferber Heinz Rudolf Hugo Verrieststraat 14 09-05-1945 Midden Europa
02-02-1893 Fleischer-Sachs Alice Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
09-05-1896 Frank Eduart Hugo Verrieststraat 14 27-03-1945 Kdo Langenbielau
15-02-1926 Frank Tine Hugo Verrieststraat 14 29-04-1945 Hamburg
22-04-1876 Frank Salomon Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
30-01-1906 Frank Henriëtte Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
17-03-1899 Franken Julius Catharinastraat 4 08-05-1945 Kdo Wüstegiersdorf
01-01-1911 Fuente, de la Simon Mecklenburgstraat 32 20-08-1943 Kdo Fürstengrube
04-10-1919 Gans (verzet) Gerard  Aalsterweg 125 09-04-1943 Sobibor
22-02-1923 Gans (verzet) Eppo  Aalsterweg 125 26-02-1945 Neuengamme
04-10-1868 Gazan Rosaline Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
20-04-1911 Gelder, van Benjamin Hugo Verrieststraat 14 01-05-1945 Kdo Wüstegiersdorf
21-11-1877 Gelder, van Eleazer Hugo Verrieststraat 14 23-11-1942 Auschwitz
07-07-1908 Gelderen, van Godard Nic. Beetsstraat 5 31-03-1944 Midden Europa
20-04-1910 Gelderen-Bril, van Lea Nic. Beetsstraat 5 03-09-1942 Auschwitz
31-01-1914 Gelderen, van Louis Nic. Beetsstraat 1 21-01-1945 Polen
27-06-1888 Gelderen-Rosenberg, van Francisca Fuutlaan 39 28-05-1943 Sobibor
11-05-1876 Gerson Benjamin Hoefkestraat 21 21-05-1943 Sobibor
18-12-1874 Gerson-Maijer Emma Hoefkestraat 21 21-05-1943 Sobibor
07-07-1890 Goedhart Bernard Binnewiertzstraat 33 31-01-1944 Auschwitz
12-12-1891 Goedhart-Cohen Seline Frederika Binnewiertzstraat 33 31-01-1944 Auschwitz
08-02-1923 Goedhart Evaline Binnewiertzstraat 33 31-08-1944 Midden Europa
30-08-1889 Goudsmit Jacob Prins Hendrikstraat 46 09-04-1943 Sobibor
27-12-1888 Goudsmit-Stodel Marianne Prins Hendrikstraat 46 09-04-1943 Sobibor
17-08-1914 Goudsmit Leendert Hugo Verrieststraat 14 23-02-1945 Silezië
05-04-1865 Groenewoudt Hartog Andries Helmerslaan 15 27-11-1942 Auschwitz
27-09-1923 Groenewoudt Hartog André Helmerslaan 15 29-02-1944 Europa
30-05-1894 Grünfeld Aladar Willemstraat 65 16-04-1943 Sobibor
29-12-1875 Grünthal Julius Daguerrestraat 16 16-04-1943 Sobibor
02-06-1902 Ham, van der Joseph Akkerstraat 15 31-03-1944 Midden Europa
15-02-1901 Ham-Koppens, van der Jennie Akkerstraat 15 13-11-1942 Auschwitz
03-09-1932 Ham, van der Salomon Akkerstraat 15 13-11-1942 Auschwitz
08-03-1863 Ham-Hijmans Henriëtta Akkerstraat 15 02-07-1943 Sobibor
07-08-1922 Hamm Gerhard Julius Bondstraat 18 30-09-1942 Auschwitz
13-04-1889 Hartog Meijer Rodenbachlaan 24 31-01-1944 Auschwitz
31-05-1893 Hartog-de Wit,  Betje Rodenbachlaan 24 31-01-1944 Auschwitz
23-09-1903 Hartog Bernard Boerhaavelaan 50 28-03-1945 Midden Europa
26-12-1939 Hartog Johan Boerhaavelaan 50 31-12-1944 Auschwitz
25-03-1892 Heer, de Jacques Andreas Bilderdijklaan 7 22-02-1943 Scheveningen
17-10-1885 Heller-Friedmann Elly Julia Rodenbachlaan 7 07-10-1942 Auschwitz
01-09-1910 Heller Gerard Rodenbachlaan 7 25-04-1945 Dörnau
21-10-1874 Hertzberger-van Boelen Carolien Kruisstraat 64 15-10-1942 Auschwitz
16-01-1901 Hertzberger Salomon Kruisstraat 64 28-02-1943 Auschwitz
13-02-1906 Hertzberger Rosina Kruisstraat 64 03-09-1942 Auschwitz
20-01-1872 Hertzberger Jacob Tongelresestraat 212 23-11-1942 Auschwitz
03-04-1892 Hess Otto Josef Lijsterlaan 20 00-10-1944 Auschwitz
31-01-1917 Hond, de Jacob Boschdijk 771 26-01-1945 Buchenwald
07-02-1900 Hornemann Philip Carel Staringstraat 29 28-02-1945 Midden Europa
15-01-1907 Hornemann-Docters Elisabeth Staringstraat 29 31-12-1944 Auschwitz
01-01-1933 Hornemann Eduard Staringstraat 29 20-04-1945 Neuengamme
31-05-1936 Hornemann Alexander Staringstraat 29 20-04-1945 Neuengamme
13-10-1892 Italie Simon Gabriel Dommelstraat 25 24-10-1942 Kdo Golleschau
20-02-1864 Italie Izaak Levie Stratumseind 14 23-04-1943 Sobibor
31-10-1871 Jacobsohn-Cohn Pauline Daguerrestraat 16 03-12-1942 Auschwitz
01-06-1875 Jaffé Jakob Spoorstraat 17 07-05-1943 Westerbork
08-11-1896 Jessen Hertog Kruisstraat 3 05-12-1942 Auschwitz
21-10-1898 Jessen Joël Kruisstraat 3 02-05-1945 Duitsland
30-09-1901 Jessen Frederika Kruisstraat 3 03-09-1942 Auschwitz
04-11-1881 Jongh, de Carolina Kleine Berg 63 27-08-1943 Auschwitz
29-11-1886 Jongh, de Maurits Kleine Berg 63 31-01-1944 Auschwitz
11-11-1892 Jongh, de Abraham Kleine Berg 63 27-08-1943 Auschwitz
02-05-1894 Jongh, de Philip Kleine Berg 63 27-08-1943 Auschwitz
09-11-1895 Jongh, de Bolea Kleine Berg 63 27-08-1943 Auschwitz
02-02-1879 Jongh, de Samuel Jacob  Catslaan 14 16-07-1943 Sobibor
01-07-1881 Jongh-Biedermann, de Regina Jacob  Catslaan 14 16-07-1943 Sobibor
23-05-1905 Joschkowitz Walter Prins Hendrikstraat 12 31-12-1943 Kdo Gröditz
21-09-1896 Katan Betsie Stratumsedijk 59 31-01-1944 Auschwitz
29-04-1897 Khan Joseph Pastoriestraat 87 31-03-1944 Midden Europa
17-02-1900 Khan-Bolle Jeannette Pastoriestraat 87 28-05-1943 Sobibor
05-12-1932 Khan Harry Nico Pastoriestraat 87 06-03-1944 Auschwitz
08-08-1935 Khan Louise Sophie Pastoriestraat 87 28-05-1943 Sobibor
02-07-1919 Kiek-van Staveren Helena Lijsterlaan 11 28-01-1944 Auschwitz
31-07-1915 Kleerekoper Julius Wilhelminaplein 23a 31-01-1944 Auschwitz
08-09-1926 Kleerekoper Abraham Samuel Wilhelminaplein 23a 31-01-1944 Auschwitz
14-04-1897 Klein Ignacz Binnewiertzstraat 25 31-01-1943 Auschwitz
17-10-1897 Klein-Silverenberg Julia Binnewiertzstraat 25 24-09-1942 Auschwitz
02-08-1926 Klein Mör Binnewiertzstraat 25 31-01-1943 Auschwitz
31-01-1932 Klein Carolina Fanny Binnewiertzstraat 25 24-09-1942 Auschwitz
14-11-1939 Klein Mauritz Theodore Binnewiertzstraat 25 24-09-1942 Auschwitz
25-03-1868 Klein Alexander Samuel Prins Hendrikstraat 32 16-04-1943 Sobibor
29-01-1864 Klein- de Winter Elizabeth Prins Hendrikstraat 32 16-04-1943 Sobibor
02-09-1905 Klein Benjamin Mozes Prins Hendrikstraat 32 28-02-1943 Auschwitz
18-10-1903 Kleinkramer Ruben Salomon H.H. van Brabantplein 6 30-04-1943 Auschwitz
18-12-1910 Kleinkramer-Cohen Elisabeth Helena H.H. van Brabantplein 6 12-02-1943 Auschwitz
22-11-1867 Klerk Mozes Kleine Berg 19 16-04-1943 Sobibor
28-05-1866 Klerk-Andriessen Jeanette Kleine Berg 19 16-04-1943 Sobibor
12-05-1857 Koppens- de Wit Mietje Rechtestraat 63 13-02-1943 Vught
17-11-1918 Krant-Goudsmit Celine Prins Hendrikstraat 46 28-05-1945 Hamburg
25-12-1898 Krant Joseph Meijer Daguerrestraat 1 31-03-1944 Midden Europa
18-07-1903 Krant-Werkendam Lena Daguerrestraat 1 03-09-1942 Auschwitz
14-02-1934 Krant Esther (Ellie) Daguerrestraat 1 03-09-1942 Auschwitz
01-01-1874 Kurz Chaskel Huygenslaan 2 06-09-1944 Auschwitz
01-02-1882 Kurz-Katz Sidonie Huygenslaan 2 06-09-1944 Auschwitz
27-12-1903 Kurz Wilhelm Izaak Huygenslaan 2 22-03-1945 Kdo Langenbielau
08-05-1864 Leeuw, de Marcus Mozes Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
02-12-1890 Levy Ella Tongelresestraat 4 03-09-1942 Auschwitz
01-02-1897 Levy Moritz Tongelresestraat 4 31-03-1944 Midden Europa
11-11-1909 Levy Felix Jan Luikenstraat 32 15-03-1945 Midden Europa
16-10-1894 Levy-Cohen Joanna Henriette Nic. Beetsstraat 29 11-10-1944 Auschwitz
31-12-1865 Levy-Heijmann Adelheid Helmerslaan 33 23-07-1943 Sobibor
24-09-1908 Loewenstein Walter Stratumseind 33 19-08-1942 Auschwitz
19-12-1911 Loewenstein Kurt Stratumseind 33 19-08-1942 Auschwitz
19-05-1905 Loewenstein Max Demer 39 31-05-1945 Duitsland
08-10-1934 Loewenstein Helmut Demer 39 19-11-1943 Auschwitz
01-12-1869 Mallison-Haenflein Klara Nic.Beetsstraat 29 02-07-1943 Sobibor
25-02-1906 Mallison Heinz Wolfgang Nic.Beetsstraat 29 19-01-1944 Auschwitz
27-02-1908 Mann-Fles Henriette Elise Boerhaavelaan 50 16-04-1945 B.Belsen-Tröbitz(trein)
04-09-1907 Markovits Joseph St. Martinusstraat 31 31-01-1943 Auschwitz
24-04-1913 Markovits-Weisz Katharina St. Martinusstraat 31 24-09-1942 Auschwitz
14-06-1937 Markovits Eva St. Martinusstraat 31 24-09-1942 Auschwitz
21-11-1913 Mayer Adelbert Nic. Beetsstraat 29 24-09-1943 Auschwitz
17-10-1919 Mayer Hans Maria Stuartstraat 6 31-03-1944 Midden Europa
09-03-1863 Maykels Salomon   06-03-1944 Auschwitz
22-08-1909 Meiboom Salomon Guido Gezellestraat 39 31-03-1943 Seibersdorf
23-05-1861 Meijer-Cohen Rosa Rechtestraat 63 23-04-1943 Sobibor
18-02-1895 Meijer Maximiliaan Rechtestraat 63 31-03-1944 Midden Europa
02-10-1895 Meijer-Simon Paula Rechtestraat 63 03-09-1942 Auschwitz
07-07-1895 Mendel-Zwartverver Frieda Boschdijk 771 31-05-1943 Auschwitz
01-03-1878 Mendels-Maijer Rosa S. v. Wurtemberglaan 39 23-04-1943 Sobibor
13-12-1881 Maijer Hermine S. v. Wurtemberglaan 39 16-04-1943 Auschwits
30-12-1883 Mogendorff Julius Jan Luikenstraat 32 03-09-1942 Auschwitz
21-05-1886 Mogendorff-Weinberg Ida Jan Luikenstraat 32 03-09-1942 Auschwitz
24-04-1914 Mohr Herta Theresa Prins Hendrikstraat 35 15-04-1945 Bergen-Belsen
11-01-1922 Monnickendam Jacques Albert Potgieterstraat 13 02-04-1945 Dachau
23-06-1880 Montanhes Abraham Aalsterweg 123 27-08-1943 Auschwitz
22-07-1883 Montanhes-Da Silva Abenatar Marianne Aalsterweg 123 27-08-1943 Auschwitz
30-03-1915 Mossel Abraham Nic. Beetsstraat 5 05-02-1945 Kdo Langenbielau
06-12-1893 Noach Abraham Mozes St. Catharinastraat 4 19-01-1945 Kdo Langenbielau
28-12-1893 Noach-Cohen Ester Grietje St. Catharinastraat 4 31-12-1944 Auschwitz
28-09-1920 Noach Max Jacques St. Catharinastraat 4 28-02-1945 Duitsland
27-04-1923 Noach Jules Federik St. Catharinastraat 4 28-02-1945 Duitsland
29-03-1908 Nort Meijer Salomon 2e Bottelroosstraat 12 31-03-1944 Midden Europa
19-10-1913 Nort-Wertheim Anna 2e Bottelroosstraat 12 03-09-1942 Auschwitz
06-02-1934 Nort Alida Elisabeth 2e Bottelroosstraat 12 03-09-1942 Auschwitz
18-01-1936 Nort Clara Anna 2e Bottelroosstraat 12 03-09-1942 Auschwitz
22-03-1939 Nort Elisabeth Betsy 2e Bottelroosstraat 12 03-09-1942 Auschwitz
17-08-1867 Oettinger Karl Lijsterlaan 20 25-11-1944 Theresienstadt
12-12-1892 Oppenheim  Mozes Willemstraat 97 30-09-1944 Auschwitz
16-06-1885 Oppenheimer David H.H. van Brabantplein 7 30-10-1944 Auschwitz
13-05-1894 Oppenheimer-Pappenheimer Rosalie H.H. van Brabantplein 7 22-12-1943 Theresienstadt(TsSl)
03-06-1911 Ossedrijver Jacques Albert Edelweisstraat 145 09-04-1943 Sobibor
23-09-1913 Ossedrijver-Winkel Anna Edelweisstraat 145 09-04-1943 Sobibor
09-12-1934 Ossedrijver Dora Edelweisstraat 145 09-04-1943 Sobibor
12-11-1898 Patakij Walther C.H. Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
22-07-1881 Peper-Monasch Bertha Stratumsedijk 59 23-11-1942 Auschwitz
19-06-1886 Perlstein, van Carolina K.S. Boschdijk 771 25-01-1943 Auschwitz
26-03-1877 Polak Mannas Daguerrestraat 1 11-12-1942 Auschwitz
29-09-1880 Polak-Cohen Debora Daguerrestraat 1 11-12-1942 Auschwitz
08-07-1911 Polanus- van Boele Eva Stratumseind 14 31-01-1944 Auschwitz
25-04-1886 Presser Mozes Kamillestraat 33 15-10-1942 Auschwitz
13-06-1882 Presser-Polak Theresa Kamillestraat 33 14-01-1943 Auschwitz
05-12-1890 Raaij, de Eva Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
05-12-1921 Rijskind Alexander Petr. Dondersstraat 53 31-01-1943 Auschwitz
02-04-1927 Rosenbaum Kurt W. de Zwijgerstraat 28 09-04-1945 Bergen Belsen
06-06-1922 Rosenberg Schaiya Oskar Jonckbloetlaan 13 30-09-1942 Auschwitz
16-01-1884 Rosenfeld Marianne Thekla Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
24-08-1882 Rubens Bernhard - 25-01-1943 Auschwitz
09-12-1874 Schwarz Bertha Prins Hendrikstraat 13 23-11-1942 Auschwitz
20-09-1883 Schwarzkächel Aron Margrietstraat 58 24-09-1942 Auschwitz
22-10-1899 Schweitzer Julius Jakob I. Fr. v. Pruisenweg 25 21-05-1943 Sobibor
20-03-1910 Schweitzer-Altmann Augusta Charlotte Fr. v. Pruisenweg 25 21-05-1943 Sobibor
12-06-1891 Serphos Sophia Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
12-10-1864 Silverenberg Theodore Hendr. Casimirstraat 21 23-11-1942 Auschwitz
28-08-1905 Slager-Jacobs  Lydia Amalia Wal 31 05-05-1945 Czerowitz (Roem)
12-05-1896 Snijtselaar Jacobus Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
20-08-1904 Stibbe Elias Stratumsedijk 7a 05-01-1943 Mauthausen(O)
01-02-1905 Stokvis Barend Alb. v. Nassaustraat 18 28-02-1945 Duitsland
22-12-1936 Stokvis Mirjam Henriëtte Alb. v. Nassaustraat 18 21-12-1944 Auschwitz
14-09-1887 Swaab Levie Binnewiertzstraat 24 28-03-1945 Midden Europa
20-06-1924 Tannenwald Fritz Jonckbloetlaan 13 30-09-1942 Auschwitz
27-01-1908 Tobias Hans Van Meursstraat 10 31-03-1944 Midden Europa
13-03-1891 Vas Dias Maurits Morchedai Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
19-02-1907 Velleman Maurits Distelstraat 24 02-07-1943 Sobibor
01-06-1909 Velleman-Cardozo Rebecca Distelstraat 24 02-07-1943 Sobibor
11-05-1935 Velleman Esther Distelstraat 24 02-07-1943 Sobibor
03-09-1937 Velleman Marianna Distelstraat 24 02-07-1943 Sobibor
26-05-1939 Velleman Clara Distelstraat 24 02-07-1943 Sobibor
01-01-1906 Velleman Levie Distelstraat 24 14-08-1942 Auschwitz
24-11-1866 Vlijmen, van Andreas Jan Luikenstraat 1 23-04-1943 Sobibor
05-02-1871 Vlijmen-van Epstein, van  Marianne Jan Luikenstraat 1 23-04-1943 Sobibor
02-04-1901 Vlijmen, van Joseph Gaailaan 5 14-08-1945 Kdo Wüstegiersdorf
10-08-1929 Vlijmen, van Bernard André Gaailaan 5 09-05-1945 Kdo Wüstegiersdorf
30-07-1925 Vogel Günther Akkerstraat 13 26-12-1942 Kdo Füstengrube
03-07-1899 Vogel Kurt St. Odastraat 22 23-04-1943 Sobibor
07-08-1904 Vogel-Loewenstein Gertrud St. Odastraat 22 30-09-1942 Auschwitz
18-06-1886 Vries, de David Margrietstraat 44 13-11-1942 Mauthausen(O)
29-08-1883 Vries-Haringman, de Theodora Margrietstraat 44 28-05-1943 Sobibor
03-06-1897 Vries, de Nathan van Meursstraat 8 31-08-1944 Auschwitz
25-09-1899 Vries-Bosman de Sophia Eva van Meursstraat 8 22-05-1944 Auschwitz
04-10-1925 Vries, de Abraham van Meursstraat 8 24-09-1943 Auschwitz
20-09-1876 Vries, de Isidor W. de Zwijgerstraat 30 16-04-1943 Sobibor
27-01-1890 Vries-Vecht, de Henriëtte Helena W. de Zwijgerstraat 30 16-04-1943 Sobibor
25-11-1927 Vries, de Charles W. de Zwijgerstraat 30 16-04-1943 Sobibor
14-04-1880 Wachner-Aron Rosa Sara Helmerslaan 33 08-04-1944 Auschwitz
04-02-1906 Waterman Meijer Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
07-02-1892 Wegloop-Sassen Amalia Kruisstraat 10c 06-09-1944 Auschwitz
16-05-1917 Wegloop Hijman Kruisstraat 10c 15-03-1945 Polen
26-07-1926 Wegloop Jacob Kruisstraat 10c 06-03-1945 Dachau
25-12-1927 Wegloop Mauritz Kruisstraat 10c 15-03-1945 Polen
27-12-1905 Weisz Elemer Wattstraat 39 31-01-1943 Auschwitz
04-06-1863 Werkendam Machiel Helmerslaan 33 16-04-1943 Sobibor
14-05-1877 Wertheim David Prins Hendrikstraat 20 25-01-1943 Auschwitz
19-02-1883 Wertheim-Cohen Hester Petr. Dondersstraat 24 31-12-1944 Auschwitz
02-08-1909 Wertheim (verzet) Emilie Emma Petr. Dondersstraat 24 09-12-1943 Vught
17-02-1912 Wertheim Herman Petr. Dondersstraat 24 15-05-1944 Auschwitz
11-03-1920 Wertheim Elias Petr. Dondersstraat 24 16-02-1945 Mauthausen(O)
07-03-1891 Wiener-Grünfeld Jolan Willemstraat 65 16-04-1943 Auschwitz
01-10-1885 Wijk, van der Meijer David Boschdijk 771 26-03-1944 Auschwitz
05-02-1908 Wijnbergen Bendik Potgieterstraat 13 01-01-1944 Auschwitz
10-03-1873 Wijnbergen Salomon Guido Gezellestraat 39 11-06-1943 Sobibor
10-05-1881 Wijnbergen-Kosten Elisabeth Guido Gezellestraat 39 11-06-1943 Sobibor
23-11-1918 Wijnbergen Marcel Guido Gezellestraat 39 31-03-1944 Midden Europa
17-05-1909 Wijzenbeek (verzet) Emanuel Heezerweg 229 15-05-1944 Auschwitz
05-04-1880 Wolf Isaac Akkerstraat 13 14-05-1943 Sobibor
30-01-1890 Wolf-Wijnbergen Sarah Esther Akkerstraat 13 14-05-1943 Sobibor
16-04-1927 Wolf Salomon Akkerstraat 13 14-05-1943 Sobibor
11-05-1928 Wolf Rosa Judith Akkerstraat 13 14-05-1943 Sobibor
28-01-1880 Wolf (verzet) Salomon P. Dondersstraat 41 30-10-1942 Duisburg
09-03-1885 Wolff Hans Alexis Wattstraat 39 14-05-1943 Sobibor
18-02-1917 Wolff, de Emile Alb. Thijmlaan 18 12-10-1944 Auschwitz
12-07-1918 Woude, van der David Franklinstraat 2 24-09-1943 Auschwitz
03-11-1901 Zadoks Philip Van Meursstraat 8 20-04-1945 Kdo Wüstegiersdorf
08-12-1875 Zeehandelaar-Reens Rosettte M.R.L. Musschenbroekstraat 68 16-05-1940 Wassenaar
28-05-1904 Zeehandelaar Emma M. Musschenbroekstraat 68 17-05-1940 Wassenaar
04-07-1932 Swart Johannes F.A. Musschenbroekstraat 68 16-05-1940 Wassenaar
13-12-1933 Swart Robert W. Musschenbroekstraat 68 16-05-1940 Wassenaar
06-10-1902 Sack Jacob Musschenbroekstraat 68 17-05-1940 Wassenaar
02-07-1894 Zeelander Salomon Hoogstraat 47a 05-05-1945 Kdo Wüstegiersdorf
06-01-1925 Zeelander Menno Emanuel Hoogstraat 47a 00-08-1945 Kdo Wüstegiersdorf
12-11-1887 Zuiden, van Esther Boschdijk 35 19-02-1943 Auschwitz

 


 

In de stad omgekomen inwoners

pijl opterug naar
het begin
namenlijst
 
Geboorte datum Naam Voornaam Adres in Eindhoven Overleden
10-01-1910 Aa, van der Jacobus J.A. Heezerweg 115 19-09-1944
04-01-1909 Aarts Lambertus W.F. Mecklenburgstraat 62 21-02-1945
03-09-1906 Abbas Roelof W. Demer 44 06-12-1942
16-02-1911 Abbas-ten Boer Cornelia Demer 44 06-12-1942
18-06-1934 Adriaans Geertrudus P.J. Leenderweg 80 19-09-1944
23-03-1936 Adriaans Gertruda M. Leenderweg 80 19-09-1944
07-09-1920 Andriessen Maria J.J. J. v. Lieshoutstraat 5 06-12-1942
26-11-1904 Bakers-Mandigers Wilhelmina A. Van Kinsbergenstraat 27 06-12-1942
04-03-1930 Bakers Petrus W.M. Van Kinsbergenstraat 27 06-12-1942
23-07-1934 Bakers Johanna M. Van Kinsbergenstraat 27 06-12-1942
25-12-1936 Bakers Elisabeth W.M. Van Kinsbergenstraat 27 06-12-1942
04-03-1938 Bakers Cornelis M.M. Van Kinsbergenstraat 27 06-12-1942
21-06-1941 Bakers Johannes C.M.  Van Kinsbergenstraat 27 06-12-1942
31-10-1901 Bakers Martinus F. Kruisstraat 67 06-12-1942
06-12-1931 Barg, van den Jan M. Burghstraat 35 08-10-1944
17-01-1867 Bastian Carl Alexander Wassenaarstraat 36 19-09-1944
18-06-1908 Bastian-de Vries Lolkje  Wassenaarstraat 36 19-09-1944
07-05-1932 Bastian Bontje Wassenaarstraat 36 19-09-1944
09-03-1936 Bastian Carl A. Wassenaarstraat 36 19-09-1944
21-04-1944 Bastian Lolkje  Wassenaarstraat 36 19-09-1944
11-03-1894 Beckers Franciscus H. J. v. Eindhovenstraat 17 19-09-1944
05-02-1897 Beek, van Johannes H.C. Biesterweg 36 19-09-1944
09-03-1897 Beek-Verhoeven, van Francisca E. Biesterweg 36 19-09-1944
20-10-1925 Beek, van Christina P.Th. Biesterweg 36 19-09-1944
27-09-1926 Beek, van Anna M.Th. Biesterweg 36 19-09-1944
21-11-1928 Beek, van Petronella H.Th. Biesterweg 36 19-09-1944
20-05-1930 Beek, van Antonia B.E.Th. Biesterweg 36 19-09-1944
22-09-1931 Beek, van A. Antonius G. Biesterweg 36 19-09-1944
12-07-1942 Beek, van Johannes C.G.M. Biesterweg 36 19-09-1944
08-10-1883 Beikes Jan Kabelstraat 28 19-08-1944
31-07-1928 Berg, van den Piet Margrietstraat 25  08-04-1943
19-01-1923 Bergh, van den Bernarda G.J.M. Dr. Schaepmanlaan l2 19-09-1944
26-04-1934 Bergstein Petrus H.J.T. Wal 13 06-12-1942
31-05-1897 Berkvens Henricus J.C.M. Stratumseind 63a 19-09-1944
10-05-1895 Beusekom, van Hendrik Rodenbachlaan 14 29-04-1941
21-01-1894 Bezemer Johanna Lijmbeekstraat 331 19-09-1944
27-05-1920 Bie, de Geertruida A. H. de Keyzerlaan 77 06-12-1942
22-01-1923 Blankers Gertruda A. Strijpsestraat 131 16-12-1944
14-12-1926 Blankevoort Maria G. Lijsterlaan 7 20-09-1944
01-03-1910 Bloemsma Aaltje Kreugelstraat 20 05-09-1944
18-10-1922 Bloemsma Hillechie J. v.d. Bildtstraat 4 30-03-1943
12-03-1930 Bloemsma Janke J. J. v.d. Bildtstraat 4 30-03-1943
22-11-1933 Boer Willem Lijmbeekstraat 230 06-12-1942
24-05-1907 Bogaard-Feijen, van den Maria A. Lijmbeekstraat 333 19-09-1944
08-08-1931 Bogaard, van den Adrianus J. Lijmbeekstraat 333 19-09-1944
24-03-1940 Bogaard, van den Jacobus L.A. Lijmbeekstraat 333 19-09-1944
04-06-1910 Bogaard-van der Heijden, van den Francisca P. Leenderweg 127 19-09-1944
04-06-1887 Bogaars Johannes H. H. Geeststraat 46 18-08-1944
14-07-1873 Bogaerdt, van den Antonius Tulpstraat 39 19-09-1944
28-04-1910 Bogers-Vrolijk Maria E. Roosendaalstraat 5 01-04-1943
22-12-1895 Bongaarts Hendrik Lijmbeekstraat 404 06-12-1942
21-11-1901 Bongaarts-van den Broek Joanna C. Lijmbeekstraat 404 06-12-1942
20-08-1926 Bongaarts Catharina Lijmbeekstraat 404 06-12-1942
15-02-1929 Bongaarts Margaretha Lijmbeekstraat 404 06-12-1942
17-05-1932 Bongaarts Hendrik A. Lijmbeekstraat 404 06-12-1942
28-03-1934 Bongaarts Jacobus Ph. Lijmbeekstraat 404 06-12-1942
26-12-1935 Bongaarts Wilhelmus S. Lijmbeekstraat 404 06-12-1942
06-06-1937 Bongaarts Wilhelmina E. Lijmbeekstraat 404 06-12-1942
03-05-1940 Bongaarts Joanna M. Lijmbeekstraat 404 06-12-1942
30-06-1923 Boogaart, van den Petrus M. Verwerstraat 117 26-06-1944
01-02-1896 Bossewinkel Johannes G.H. Biesterweg 31 19-09-1944
25-06-1894 Bossewinkel-de Boer Jette P. Biesterweg 31 19-09-1944
31-03-1930 Bossewinkel Herman E. Biesterweg 31 19-09-1944
12-02-1933 Bossewinkel Gerdina A.W. Biesterweg 31 19-09-1944
13-06-1939 Bossewinkel Antonia G.  Biesterweg 31 19-09-1944
12-10-1926 Braams Gerardus J. Gelderlandplein 143 15-08-1944
08-04-1902 Braat Petrus C. Aalsterweg 55 19-09-1944
03-02-1904 Braat-Verbraak Adriana P. Aalsterweg 55 19-09-1944
19-04-1934 Braat Maria A.H. Aalsterweg 55 19-09-1944
13-03-1937 Braat Petrus J.J. Aalsterweg 55 19-09-1944
21-05-1940 Braat Adriaan P.M. Aalsterweg 55 19-09-1944
31-10-1943 Braat Jacobus P.M. Aalsterweg 55 19-09-1944
26-01-1912 Brangers Wilhelmina M. Demer 2 06-12-1942
19-11-1920 Bree, van Ludovica J.P.  Versantvoortstraat 28 19-09-1944
02-06-1919 Bremmers Margaretha J. v. Lieshoutstraat 5 06-12-1942
23-07-1922 Brinkman A. Catharina H. Palingstraat 33 19-09-1944
02-05-1890 Broek, van den Franciscus H. Pastoriestraat 135 19-09-1944
31-03-1896 Broek-van Lijssel, van den Maria Pastoriestraat 135 19-09-1944
25-04-1923 Broek, van den Petronella A. Pastoriestraat 135 19-09-1944
13-11-1881 Broek, van den Johannes Van Kinsbergenstraat 4 13-10-1944
08-07-1887 Broek, van den Johannes Rivierstraat 21 19-09-1944
06-01-1887  Broek-van Lierop, van den Maria Rivierstraat 21 19-09-1944
01-03-1926 Broek, van den Petrus J.J. Rivierstraat 21 19-09-1944
28-11-1894 Broek, van den Johannes M. Strijpsestraat 250 03-09-1944
16-02-1936 Broek, van den Maria C.L. Goudenregenstraat 29 12-10-1944
30-09-1883 Broek, van den Wilhelmus  Gestelsestraat 43 19-09-1944
27-07-1891 Broek-Hoppenbrouwers, van den Adriana C. Harmoniestraat 17 06-12-1942
17-10-1891 Brok-Mathey Elisabeth J. Schootsestraat 82 06-12-1942
07-06-1921 Brouwers Hubertus A. Balistraat 3 30-09-1944
20-12-1920 Bruijn, de Arnoldus I. Aalsterweg 57 19-09-1944
16-04-1898 Brunschot, van Lambertus M. Frankrijkstraat 31 09-09-1944
05-10-1921 Buenen Henrica J. Oude Bogert 5 06-12-1942
22-02-1926 Burgt, van den Godefridus C. Hofstraat 19 03-05-1945
12-11-1908 Burgt, van der Gerardus M. Houtstraat 48 19-09-1944
03-01-1921 Cett Edith 2e Akkermuntstraat 6 10-12-1942
17-01-1924 Creemers Helena M.H. Gestelsestraat 140 19-09-1944
13-02-1906 Crombeecke Prudent J. Floralaan 188 21-02-1945
08-11-1897 Damme-de Keijzer, van Helena Bakkerstraat 8 29-07-1940
30-12-1927 Damme, van Gerrit A. Bakkerstraat 8 29-07-1940
23-08-1932 Damme, van Hendrik Bakkerstraat 8 29-07-1940
02-07-1902 Dam-Stappers, van Coletta A. Floralaan 132 21-02-1945
03-01-1915 Dam-Versteeg, van Elizabeth  St. Odastraat 9 21-02-1945
02-08-1865 Dekkers Gerardus  Van Dijckstraat 6 19-09-1944
07-07-1864 Dekkers-Blankers Wilhelmina Van Dijckstraat 6 19-09-1944
31-10-1910 Dekkers Jeanne I.C. Mauritsstraat 20 31-07-1942
06-08-1911 Dinter, van Andreas J. Johannesburgstraat 111 05-05-1944
22-08-1876 Dommelen, van Adrianus Smalle Haven 22 06-12-1942
14-12-1938 Dommelen, van Hendrina A.G.A. Leenderweg 110 19-09-1944
17-05-1892 Dommisse Jan Boschdijk 101 18-08-1944
28-06-1916 Doomen-van Tiggelen Jacoba Smallehaven 28 29-11-1944
05-05-1918 Dooren, van Hubertus C. Doelenstraat 21 26-08-1944
10-12-1929 Dorst, van Petrus A.E.A. Veldstraat 1 17-09-1944
03-01-1928 Drunen, van Johan M.F. Rivierstraat 19 19-09-1944
09-08-1895 Drunen-Dromers, van Joanna W.   Rivierstraat 19 19-09-1944
07-04-1896 Duijts-Pruimboom Ida Chr. Frederiklaan 119 06-12-1942
02-02-1884 Dumoulin Hendrikus P. Mauritsstraat 22 31-07-1942
05-06-1898 Dumoulin-Dassen Leonie G. Mauritsstraat 22 31-07-1942
29-08-1901 Dun, van Ludovicus A.M.J.B. Demer 2 06-12-1942
07-01-1905 Dun-van der Zwaluw, van Sophia R. Demer 2 06-12-1942
01-04-1919 Eikenaar Petronella J.M.E. Rechtestraat 34 06-12-1942
21-08-1890 Emans Antonius L. Leenderweg 116 19-09-1944
13-06-1892 Emans-Broens Martina A. Leenderweg 116 19-09-1944
02-05-1927 Emans Antonius M.G. Leenderweg 116 19-09-1944
03-10-1935 Emans Tonny T.M. Leenderweg 116 19-09-1944
22-02-1921 Emden, van Wilhelmina A. Ten Hagestraat 2 06-12-1942
01-04-1907 Engelen-Scheepers Johanna W. Tulpstraat 41 19-09-1944
12-06-1932 Engelen Elisabeth H.W. Tulpstraat 41 19-09-1944
29-05-1936 Engelen Wilhelmus A.J. Tulpstraat 41 19-09-1944
06-12-1922 Esch-Schellekens Catharina C. Fultonhof 28 19-09-1944
10-10-1912 Esser-van Gemert Maria J.A. Christinelaan 6 30-03-1943
09-12-1937 Esser Hendrika M.  Christinelaan 6 30-03-1943
15-01-1941 Esser Wilhelm J.H. Christinelaan 6 30-03-1943
08-03-1887 Everaers Antonius L. Kleine Bleekstraat 2 19-09-1944
02-03-1943 Franssen Adrianus F.M. Heezerweg 119 19-09-1944
16-05-1922 Fransen Francisca E.M.C. Kruisstraat 14 08-12-1944
24-03-1903 Freriks Hester A. Boschdijk 146 19-09-1944
02-08-1908 Fulpen, van Gerhard Th. Nieuwe Bogert 21a 30-03-1943
23-08-1887 Geffen, van Johannes Biesterweg 67 19-09-1944
02-09-1890 Gemmeke Marie Arnold H.H. v. Brabantplein 18 19-09-1944
20-02-1924 Gemmeke Arnold Joseph H.H. v. Brabantplein 18 19-09-1944
26-02-1934 Gemmeke Franciscus A.C. H.H. v. Brabantplein 18 19-09-1944
07-01-1904 Gent-van Wijgerden, van Yke Slagerstraat 10 29-07-1940
04-02-1930 Gerwen, van Theodora C. Tongelresestraat 375 19-09-1944
23-10-1919 Gielen Maria M. Kronehoefstraat 18 16-12-1944
28-09-1913 Glasz Alie Lijsterlaan 16 19-09-1944
06-09-1898 Gool, van Wilhelmina M.E. Boschdijk 154 21-02-1945
04-11-1913 Goossens Laurens Adolf.v.Cortenbachstraat 32 19-09-1944
22-11-1923 Gorp, van Andreas 1e Akkermuntstraat 4 01-04-1944
17-06-1901 Govaarts-Free Elisabeth De Jonghlaan 10 06-12-1942
19-09-1933 Grassens Leo M. Frankrijkstraat 29 25-12-1944
22-02-1943 Grimbergen, van Josephus A.W. Kruisstraat 94 16-12-1944
10-10-1913 Grinsven- van de Laar, van Hendrica F.E. Strijpsestraat 20 15-08-1944
22-07-1890 Gruijthuijzen Marcelus F. W. Barentzstraat 61 06-12-1942
12-09-1902 Haans Petrus A. Van Speijkstraat 30 30-03-1943
03-11-1903 Hal, van Johannes L. Kamillestraat 58 06-12-1942
09-12-1917 Halin Hendricus M.J. Melkweg 151 08-01-1945
09-12-1884 Halin-van der Horst Joanna M. Johannesburgstraat 29 19-09-1944
11-06-1891 Ham, van Adrianus P. Mathildelaan 103 06-12-1942
21-02-1894 Ham-de Jong, van Petronella Mathildelaan 103 06-12-1942
13-01-1926 Ham, van Hubertus P. Mathildelaan 103 06-12-1942
24-07-1911 Hapert, van Simon P.A. Laurierstraat 48 06-12-1942
09-12-1930 Happé Hubertus A. Floralaan 146 18-10-1944
10-10-1936 Happé Frederika A. Floralaan 146 12-10-1944
24-07-1895 Heesterbeek-Lodewijks Catharina M.J. Biesterweg 46 19-09-1944
30-08-1926 Heesterbeek Maria P.J. Biesterweg 46 19-09-1944
16-12-1929 Heesterbeek Petronella M.J. Biesterweg 46 19-09-1944
10-05-1933 Heesterbeek Johanna C.H. Biesterweg 46 19-09-1944
11-01-1909 Heijden, van der Adrianus Primulastraat 13 19-09-1944
12-11-1894 Heijneman Hendricus J. Oirschotsedijk 18 14-06-1944
02-02-1902 Heldens Wilhelmus.P.H. Demer 78 06-12-1942
23-12-1903 Heldens-Thijs Johanna M.H. Demer 78 06-12-1942
03-06-1938 Heldens Theodorus H.G.M. Demer 78 06-12-1942
16-03-1940 Heldens Hermanus G.M.J. Demer 78 06-12-1942
16-09-1913 Helvoirt, van Albertus J. M. Stuartstraat 30 06-12-1942
28-05-1924 Hendrikx Catharina P.M. Harmoniestraat 23 06-12-1942
18-07-1919 Hendrikx Clara C. Vlokhovenseweg 22 06-12-1942
12-1-1934 Hermans Hermanus J.H.  Kettingstraat 2 19-09-1944
19-11-1925 Hest, van Wilhelmus G. Leostraat 93 19-09-1944
01-12-1879 Heugten, van Leonardus St. Petrusstraat 8 14-06-1944
21-10-1942 Heuvel, van den Gerardus J.P. Newtonstraat 44 07-12-1942
09-09-1924 Hijden, van der Gerardus W. Kuilenstraat 12 21-02-1945
29-07-1924 Hirsel, van Gerardus L.M. Groote Berg 9 06-12-1942
23-12-1898 Hoek, van Johannes J.  Biesterweg 57 19-09-1944
08-03-1896 Hoeks Martinus J. Trompstraat 22 18-08-1944
03-10-1899 Hoens Henricus Kruisstraat 69 16-12-1944
16-08-1928 Hoens Petrus J.C. Kruisstraat 69 16-12-1944
18-07-1923 Hoof, van Antonetta J. Demer 58 06-12-1942
19-05-1887 Hooijen Hendrikus Lijmbeekstraat 246 26-08-1944
08-12-1920 Hoppe, van Henricus M. Leliestraat 8 30-03-1943
16-12-1907 Hoppenbrouwers Petrus J. Demer 58 06-12-1942
23-06-1913 Hoppenbrouwers-Segers Anna J.M. Demer 58 06-12-1942
01-11-1938 Hoppenbrouwers Adriana P.M. Demer 58 06-12-1942
25-10-1940 Hoppenbrouwers Paulina M. Demer 58 06-12-1942
28-06-1872 Hout, van Johannes H. Hoefkestraat 20 19-09-1944
28-03-1891 Hubregsen Pieter Tramstraat 5 06-12-1942
23-12-1895 Huizing Harm A. Brouwerstraat 5 11-09-1944
24-06-1924 Jansen Marinus J.C. Voorterweg 123 19-09-1944
04-11-1918 Jansen-Kwappenberg Bertha Johannesstraat 6 06-12-1942
24-09-1874 Jansen, (zr. Adile) Cornelia C. J. v. Lieshoutstraat 5 06-12-1942
24-08-1911 Jong, de Assuerus H.  Biesterweg 67 19-09-1944
22-03-1911 Jong-Raats, de Helena A. V. Dijckstraat 16 19-09-1944
29-11-1921 Jonkergouw Helena P.C. Strijpsestraat 116 06-12-1942
11-01-1919 Joosten, (Zr. Helenite) Johanna M.A. J. v. Lieshoutstraat 5 06-12-1942
16-02-1922 Kant Cornelis Ampèrestraat 98 06-12-1942
03-06-1878 Kantelberg-Pasmans Gerdina  St. Lambertusstraat 24a 19-09-1944
10-04-1906 Kemenade, van Johannes C. Strijpsestraat 198 15-08-1944
17-05-1925 Kemenade, van Helena G.C. Kronehoefstraat 8 06-12-1942
22-10-1860 Kemper Hendrik A. Lijmbeekstraat 404 06-12-1942
02-02-1900 Ketel, van Adriaan B. Leeuweriklaan 7 19-09-1944
15-07-1901 Ketel-Steenman, van Anna  Leeuweriklaan 7 19-09-1944
14-03-1927 Ketel, van Elske Leeuweriklaan 7 19-09-1944
21-03-1931 Ketel, van Anna L. Leeuweriklaan 7 19-09-1944
19-11-1888 Kinderen, der Adrianus J. Aalsterweg 97 19-09-1944
23-12-1914 Kivits Adrianus Schootsestraat 78 06-12-1942
28-11-1902 Klein Carolus F.W. Hamsterstraat 3 09-11-1944
24-11-1939 Kliebisch Theodorus C.M. Parallelweg 17 06-12-1942
26-10-1884 Kliebisch-Lommelaars Hendrica A. Demer 47 06-12-1942
17-09-1921 Kliebisch Theodorus Demer 47 06-12-1942
18-07-1925 Kliebisch Maria H.C.Th. Demer 47 06-12-1942
23-08-1880 Kloet-van Blerk Adriana M. Blaarthemscheweg 80? 08-06-1944
13-04-1918 Koene Jan Willemsplein 2 30-03-1943
02-02-1921 Koene-Vroegh Teuntje J. Willemsplein 2 30-03-1943
25-07-1920 Kolk, van der Johannes.M. Strijpsestraat 15-08-1944
09-10-1937 Koolen ArnoldaT.G. Primulastraat 26 12-10-1944
14-05-1940 Koolen Petrus L. Primulastraat 26 23-10-1944
28-04-1895 Kosman Theodorus J. Balistraat 27 17-09-1944
22-10-1902 Kramer Gerardus Th. Schouwbroekseweg 56 17-09-1944
08-05-1905 Kramer Gerda H. Verrieststraat 9 19-09-1944
05-12-1885 Kroet Hendrina Stratumseind 61 19-09-1944
31-08-1887 Kroet Wilhelmus Stratumseind 61 19-09-1944
28-02-1908 Kromdijk Hendrik J. v. Eindhovenstraat 15 06-12-1942
01-08-1891 Kronenburg-Roos Johanna P.M. Biesterweg 21 19-09-1944
30-06-1929 Kronenburg Johanna H.M. Biesterweg 21 19-09-1944
25-11-1932 Kronenburg Theodora W. A.J.M. Biesterweg 21 19-09-1944
16-06-1934 Kroon, de Adriaan L. Kreugelstraat 2 12-06-1944
22-10-1885 Kuijpers-Holtackers Anna M.H. Demer 35 06-12-1942
14-11-1919 Kuijpers Philomena.C.R. Demer 35 06-12-1942
14-06-1943 Laar, van de Heintz J. Klundertstraat 17 25-11-1944
20-05-1931 Laar, van de Hendrikus W.G. Orchideeënstraat 21 12-10-1944
09-03-1895 Laar-Heijmans, van de Joanna J. Bleekstraat 24 19-09-1944
09-08-1923 Laar, van de Catharina W.C. Bleekstraat 24 23-09-1944
21-09-1924 Leenders Wilhelmus A. Zutphenstraat 21 12-10-1944
16-08-1922 Leest, de Cornelia M. Rechtestraat 44 19-09-1944
23-11-1897 Leest, van de Petrus Kruisstraat 69 14-06-1944
11-11-1929 Leijden, van Wilhelmina J. Th. Kalmoesstraat 104 19-09-1944
26-04-1941 Lepper, de Henrica M. Fellenoord 15 30-03-1943
25-03-1895 Lest, van de Johannes J. Kempensebaan 22 18-08-1944
30-10-1885 Leuken, van Arnoldus Aalsterweg 205 21-02-1945
17-08-1883 Liempt, van Petrus Woenselsestraat 105 28-08-1942
06-09-1886 Liempt-Terheijden, van Wilhelmina Woenselsestraat 105 29-08-1942
17-10-1911 Liempt, van Catharina C.J. Woenselsestraat 105 28-08-1942
13-10-1919 Liempt, van Maria P.G.J. Woenselsestraat 105 28-08-1942
18-12-1924 Linden, van der Johannes J.Th. Bosboomstraat 40 22-09-1944
25-12-1897 Luijk, van Wilhelmus Oude Bogert 12 06-12-1942
04-08-1890 Luijt, van Joannes H.S. Bondstraat 11 06-12-1942
11-11-1906 Maas-Büsgen Elisabeth Biesterweg 35 19-09-1944
13-07-1936 Maas Hermine L.A.M. Biesterweg 35 19-09-1944
20-02-1939 Maas Louise J.M.A. Biesterweg 35 19-09-1944
09-08-1940 Maas Rudolf A.L.A.  Biesterweg 35 19-09-1944
17-12-1929 Rosier, ook bekend als S.Maas Siegfried A. Biesterweg 35 19-09-1944
21-09-1926 Made, van der Adrianus A. Van Ostadestraat 6 19-09-1944
20-01-1925 Meer, van Michael M. Van Galenstraat 7 18-08-1944
23-07-1927 Meeren, van der Adriana P.  Gestelsestraat 240 19-09-1944
03-08-1913 Meerhoff-de Kruijff Theodora A. Demer 56a 06-12-1942
03-10-1937 Meerhoff Dorothea F.H. Demer 56a 06-12-1942
22-03-1932 Meeuwis Antonetta J.H. Stratumseind 63a 19-09-1944
14-01-1920 Meijlaers Catharina M.A. Varenstraat 73 30-03-1943
30-01-1915 Melis, van Hendrikus H. Broekseweg 4 06-12-1942
28-12-1871 Merkelbach Wouter Gestelsestraat 92 19-09-1944
15-11-1875 Merkelbach-Eijkens Maria Anna Gestelsestraat 92 19-09-1944
07-02-1899 Meulen, van der Hendrikus Kabelstraat 28 06-12-1942
02-12-1915 Moerkens Josephina Melkweg 35 06-12-1942
01-09-1932 Molengraaf, van den Catharina M.C. Kruisstraat 71 16-12-1944
08-10-1935 Molengraaf, van den Gerarda F.E.C. Kruisstraat 71 16-12-1944
30-05-1937 Molengraaf, van den Adrianus F.H.C. Kruisstraat 71 16-12-1944
01-05-1925 Mols Johanna G.C.  Aalsterweg 48 19-09-1944
31-05-1926 Mortel, van de Wilhelmus H. St. Annahof 3 06-12-1942
06-01-1941 Mul, de Lena J. Wattstraat 66 06-12-1942
05-08-1905 Mülders Johannes J. Wilgenroosstraat 22 19-09-1944
25-07-1891 Naumann John C.H.B. De Jonghlaan 12 06-12-1942
26-03-1893 Naumann-Mulder Catharina H. De Jonghlaan 12 06-12-1942
15-08-1927 Naumann Kitty M. De Jonghlaan 12 06-12-1942
08-12-1931 Naumann Jack D. De Jonghlaan 12 06-12-1942
15-07-1890 Niessen Jacobus H. Heezerweg 114 06-12-1942
11-11-1918 Nijsten-Horsten Rosalia Pioenroosstraat 60 06-12-1942
25-02-1922 Niks Jan H.L. Lindelaan 14 22-12-1944
10-06-1936 Nosterum, van de Johanna A.M.M. Da Costaweg 12 19-09-1944
12-02-1906 Oderkerk Jan Derk Fellenoord 2 06-12-1942
25-10-1914 Oetelaar, van den Cornelis J. Hoogstraat 391b 18-08-1944
28-06-1889 Oijen-Cox, van Elisabeth  Stratumseind 51 19-09-1944
06-08-1871 Otten Johanna   Pastoriestraat 131 19-09-1944
31-07-1885 Otten-Kramer Engelina H. Verrieststraat 9 26-09-1944
21-05-1894 Paaijmans-van de Ven Wilhelmina M.M. Gestelsestraat 96 19-09-1944
05-02-1884 Pair, Le Jan Frederiklaan 117 06-12-1942
30-09-1934 Pair, Le Johanna A.Th. Frederiklaan 117 06-12-1942
29-12-1876 Passier Wilhelmus Emmasingel 1 06-12-1942
06-05-1865 Passier-van der Heijden Johanna Emmasingel 1 06-12-1942
10-01-1924 Peffer Bernardina A. Hoogstraat 204 06-12-1942
16-08-1911 Pellegrino Johannes P.J.M. Pastoriestraat 87 18-09-1944
27-12-1913 Pellekaan-Heijkoop Carolina H. Edisonstraat 165 06-12-1942
26-11-1866 Pheifer Atze Boschdijk 146 19-09-1944
06-12-1898 Polen, van Jan Corn. Bloemaertstraat 5 30-03-1943
09-05-1930 Princen Hendrika J. M. Kempensebaan 64 20-09-1944
05-03-1870 Pruimboom-Ketelaars Antonetta Frederiklaan 119 06-12-1942
26-06-1926 Raad, de Ida Eke Parklaan 48 21-02-1945
06-04-1895 Raaijmakers Lambert A.  Harmoniestraat 30 06-12-1942
13-04-1897 Raaijmakers-Elbers Maria Sibylla Harmoniestraat 30 06-12-1942
23-09-1918 Raaijmakers Joanna H. Harmoniestraat 30 06-12-1942
08-08-1924 Raaijmakers Elisabeth S. Harmoniestraat 30 06-12-1942
21-11-1925 Raaijmakers Gerardina C. Harmoniestraat 30 06-12-1942
05-01-1927 Raaijmakers Albertina A. Harmoniestraat 30 06-12-1942
24-08-1939 Raaijmakers Sibylla H. Harmoniestraat 30 06-12-1942
25-11-1884 Reijntjes Johannes Th. Kabeljauwstraat 2  06-12-1942
20-02-1938 Reinders Carla Orchideeenstraat 55 19-09-1944
24-06-1929 Renders Wilhelmus P.J. Woenselsestraat 101 28-08-1942
12-04-1903 Retera Johannes J. Houtstraat 40a 19-09-1944
29-06-1878 Rietbergen Martinus J. S. v. Wurtemberglaan 54 30-03-1943
15-11-1878 Rijken-Fooij Wilhelmina J. Helmerslaan 11 19-09-1944
19-05-1906 Rijken-Verspaandonk Johanna M. Helmerslaan 11 19-09-1944
25-03-1941 Rijken Josephus C.A.M. Helmerslaan 11 19-09-1944
15-07-1917 Rijnsdorp Christina Parklaan 95 a 19-09-1944
15-10-1894 Rijntjes Nicolaas F. Geldropseweg 109 18-08-1944
07-07-1894 Rijt, van de Henricus J. Witte de Withstraat 17 05-10-1944
09-09-1933 Robben Johanna M.G. Tulpstraat 37 19-09-1944
00-00-1938 Robben Maria G. Tulpstraat 37 19-09-1944
30-03-1895 Ronken-van de Kerkhof Margaretha J. Pieter Breugelstraat 20 21-02-1945
16-09-1880 Rooij, de Johannes H.W.D. Biesterweg 27 19-09-1944
20-05-1887 Rooij-de Lauw, de Adriana P. Biesterweg 27 19-09-1944
07-07-1918 Rooij, de Jan C.Th. Biesterweg 27 19-09-1944
16-09-1919 Rooij, de Adriana M.C. Biesterweg 27 19-09-1944
28-03-1924 Rooij, de Maria J.C. Biesterweg 27 19-09-1944
08-12-1926 Rooij, de Josephus Th.C. Biesterweg 27 19-09-1944
08-07-1920 Rooij, van Francisca C. W. Barentzstraat 35  06-12-1942
27-11-1920 Roos, de Henricus A.E. Leenderweg 16 19-09-1944
17-04-1922 Roosmalen Johannes H.A. Lavendelplein 54 16-10-1944
02-02-1871 Rulo-Jansen, van Maria C. Gestelsestraat 69 19-09-1944
22-05-1927 Sanden, van der Lambertus F.M. Tongelresestraar 441a 19-09-1944
16-08-1901 Sanders Carolus G. Woenselse Markt 61 19-09-1944
04-11-1884 Sanders Cornelis H. Willemsplein 2 30-03-1943
14-04-1881 Sanders-Eijkemans Johanna M. Willemsplein 2 30-03-1943
06-08-1929 Schaefer Johannes H. Zwaaikom Woonwagen 19-09-1944
10-05-1909 Schaijk, van Elisabeth M. Koudenhovenseweg 115 06-12-1942
28-04-1919 Schampers Clasina P. Woenselse Markt  50 16-12-1944
12-08-1921 Schenkels Johannes T.A.M. Frans Halsstraat 38 19-09-1944
13-01-1881 Schenkels-Bruijs Adriana A. Frans Halsstraat 38 19-09-1944
25-01-1889 Schipstal Marinus Tongelresestraat 131 23-09-1944
01-08-1930 Schoenmakers Martinus C.M. ‘t Hofke 72 28-09-1944
31-10-1870 Schoonderwalt, van Maria L. Hastelweg 55 03-09-1944
17-01-1942 Senden Mathilde C.Ch. Gestelsestraat 150 19-09-1944
31-08-1915 Senders, (Zr. Emilienne) Mathea G.C. J. v. Lieshoutstraat 5 06-12-1942
18-05-1900 Sieben Johannes H. Lijmbeekstraat 431 07-06-1944
19-08-1892 Slootjes Laurens L. Bergstraat 28 06-12-1942
17-08-1926 Smeets Cornelia Th. Harmoniestraat 36 06-12-1942
05-04-1927 Snellen Henrica M.Th. ‘t College 4 19-09-1944
18-12-1938 Sperna Weiland Johannes W. Primulastraat 57 12-10-1944
23-10-1906 Spijker Willem Pastoriestraat 133 19-09-1944
06-04-1927 Spijker Frans Pastoriestraat 133 19-09-1944
02-03-1901 Spijkermans Simon J. Biesterweg 33 19-09-1944
05-04-1902 Spijkermans-van Breemen Wilhelmina J. Biesterweg 33 19-09-1944
18-09-1895 Sporen Cornelis P.N. Anjelierstraat 54 29-10-1944
23-05-1917 Spronk-Dahmen Johanna W. Goudenregenstraat 28 21-02-1945
03-12-1881 Steigenga Anne Biesterweg 29 19-09-1944
22-05-1886 Steigenga-Jongman Aafje Biesterweg 29 19-09-1944
22-10-1914 Steigenga Jeltje Biesterweg 29 19-09-1944
07-12-1892 Stellaard,  Gijsbertus A. Kalmoesstraat 167 05-09-1944
18-03-1924 Stratum, van Wilhelmina F.M. Prins Hendrikstraat 38 30-03-1943
31-12-1869 Strijb Johannes Nieuwedijk 185 18-09-1944
11-12-1896 Strijbosch Antonius C. Bremstraat 1 12-10-1944
25-04-1893 Stultiëns Alphonsus M.J. Demer 49 06-12-1942
31-05-1891 Stultiëns-Hezemans Francisca J.M. Demer 49 06-12-1942
24-01-1917 Swinkels Petrus L. Wolvendijk 151 19-09-1944
01-01-1907 Tappel Johannes B. Varenstraat 71 24-06-1940
02-07-1912 Termeer (Zr. Neophita) Anna P. J. v. Lieshoutstraat 5 06-12-1942
16-07-1925 Teurlinckx Louisa G.A. Boschdijk 78 20-09-1944
04-08-1915 Thier Christina D.M. M. Stuartstraat 27 06-12-1942
28-05-1881 Tilborg van Marinus Schootsestraat 8 06-12-1942
19-04-1928 Timmermans Ardina F.A. Stratumseind 55 19-09-1944
03-06-1887 Timmermans Hendrikus Dahliastraat 70 13-10-1944
13-06-1906 Tongeren, van Johannes J. J. v. Eindhovenstraat 7 19-09-1944
03-11-1904 Toonders Franciscus L. Doelenstraat 22 24-06-1940
18-06-1943 Tournoy Maria C.H. Arcadeltstraat 21 19-11-1944
18-03-1921 Tuinder, den Jacob Zeelsterstraat 163 10-12-1942
20-10-1924 Uden, van Maria P. Strijpsestraat 102 30-03-1943
29-04-1885 Ullings Adrianuis Fellenoord 27 04-01-1943
09-10-1911 Valen-Leemeijer, van Catharina J.A.H. Biesterweg 48 19-09-1944
01-10-1936 Valen, van Henricus M.B.A. Boesterweg 48 19-09-1944
11-06-1938 Valen, van Johannes A.M. Biesterweg 48 19-09-1944
23-06-1943 Valen, van Adriana A.M. Biesterweg 48 19-09-1944
17-08-1928 Valentijn Hendrika H.J. Orchideeënstraat 5 18-11-1945
21-01-1924 Velden, van der Cornelis J.M. Hoogstraat 31 06-12-1942
24-08-1888 Ven, van de Martinus J. Kruisstraat 96 16-12-1944
06-07-1889 Ven-van Grimbergen, van de Jacoba C. Kruisstraat 96 16-12-1944
30-01-1920 Ven, van de Catharina C.M. Kruisstraat 96 16-12-1944
07-04-1926 Ven, van de Maria Th. Kruisstraat 96 16-12-1944
17-02-1917 Ven-van de Sande, van de Henrica Kruisstraat 116 19-09-1944
29-04-1910 Verachtert Adrianus H. Bergen op Zoomstraat 27 16-09-1944
02-03-1866 Verbiesen Arnoldus C. Pr. Hendrikstraat 33  20-09-1944
05-05-1889 Verhagen G.J.Gerardus Tramstraat 27 16-12-1944
16-10-1931 Verhees Gerardus M. Bloemfonteinstraat 59 19-12-1944
20-07-1903 Vermeulen Theodorus P. Leenderweg 123 19-09-1944
23-02-1906 Vermeulen-Krettek Olga W. Leenderweg 123 19-09-1944
08-03-1934 Vermeulen Albertus Th.A.W. Leenderweg 123 19-09-1944
31-12-1937 Vermeulen Theodorus A.C.J. Leenderweg 123 19-09-1944
30-03-1901 Verrijn Stuart Gerard Pluvierlaan 6 19-09-1944
10-12-1928 Verrijn Stuart Agatha Pluvierlaan 6 19-09-1944
29-10-1915 Verschueren- de Zeeuw Maria C. Lijmbeekstraat 447 06-12-1942
09-07-1906 Verstegen Marinus J. Tulpstraat 47 24-06-1940
29-09-1889 Vilé Henricus C. Boschdijk 28 06-12-1942
22-03-1890 Vilé-Hezemans Anna M.J. Boschdijk 28 06-12-1942
16-09-1918 Vilé Johanna M.E. Boschdijk 28 06-12-1942
23-08-1921 Vilé Joannes W.M. Boschdijk 28 06-12-1942
11-02-1921 Vliet-van Wel, van Annette Merellaan 5 06-12-1942
17-05-1911 Vlokhoven, van Leonardus J.C. Blaarthemseweg 164 29-10-1944
22-11-1881 Vollaers- van Rijthoven, van Maria A. Hoogstraat 75 19-09-1944
17-07-1910 Voort, van de Adrianus Th. Harmoniestraat 32 06-12-1942
15-03-1913 Voort-Meurs, van de Christina S. Harmoniestraat 32 06-12-1942
19-07-1941 Voort, van de Dirk P. Harmoniestraat 32 06-12-1942
19-03-1936 Vorstenbosch Hubertus J. Van Kinsbergenstraat 25 08-12-1942
04-11-1907 Vugt-van Weert, van Paulina M. Strijpsestraat 202 15-08-1944
20-09-1943 Vugt, van Wilhelmina H.A.P.M. Strijpsestraat 202 15-08-1944
13-02-1901 Vugts Wilhelmus A. Rivierstraat 22 19-09-1944
27-06-1883 Vullings-Clerx Christina H. Baarsstraat 45 28-08-1944
02-11-1885 Waarden-Schellekens, van der Maria J.J. Geldropseweg 90 19-09-1944
03-06-1919 Weerden, van der Wilhelmina G. Zeelsterstraat 130 30-03-1943
08-01-1893 Weert, van Hendrikus Leenderweg 400 18-08-1944
23-02-1874 Weijtens Gerardus J.M. Gasthuisstraat 1 19-09-1944
16-02-1890 Werf, van der Systke Demer 76 06-12-1942
24-07-1912 Wernaart-Kuipers Anna M.M.C. Piet Heinstraat 15 06-12-1942
04-02-1935 Wernaart Johannes H.C. Piet Heinstraat 15 06-12-1942
07-03-1890 Wiel, van de Antonie G.J. Leenderweg 114 19-09-1944
30-05-1923 Wiel, van der Johannes M.M. Tongelresestraat 469 21-09-1944
07-02-1904 Wiggers-van den Heuvel Catharina G. Oude Bogert 28 06-12-1942
15-11-1936 Wiggers Clara M.G. Oude Bogert 28 06-12-1942
28-01-1938 Wiggers Maria Ph.J. Oude Bogert 28 06-12-1942
10-01-1941 Wiggers Antonius G. Oude Bogert 28 06-12-1942
23-05-1930 Wijgerden, van Neeltje Gelderlandplein 68 15-08-1944
17-01-1906 Woltering-van de Vondervoort Mechelina A.A. Maasstraat 6A 21-09-1944
21-02-1883 Zanetti-Smulders Johanna M. Broekseweg 111 06-12-1942
29-09-1894 Zee, van der Geertruida M. Demer 76 06-12-1942
30-12-1877 Zeeuw-Duitsman, de Elisabeth Lijmbeekstraat 402 06-12-1942
02-09-1921 Zeeuw, de Cornelia H. Lijmbeekstraat 402 06-12-1942
16-12-1924 Zijdenbos Johannes De Genestetlaan 6 06-12-1942
30-10-1896 Zijl, van (Zr. Gijsberta) Gijsberta G. J. v. Lieshoutstraat 5 06-12-1942
26-08-1913 Zonnevijlle Jacob A. Waterroosstraat 24 30-03-1943

 

 

Elders omgekomen inwoners

pijl opterug naar
het begin
namenlijst

 
Geboorte datum Naam Voornaam Adres in Eindhoven Overleden Te
04-08-1907 Aalst, van Josephus C. Arcadeltstraat 19 04-07-1943 Keulen
25-12-1920 Akkerman Wijnand St. Odastraat 10 02-05-1945 Wenen
01-01-1925 Albers Theodorus B. Venkelstraat 1 24-05-1944 Spergau Leuna
07-01-1927 Alebeek van Lambertus Heemskerkstraat 25 06-10-1944 Gemonde
07-07-1930 Alphen Petrus J.M. Bergen op Zoomstraat 107 05-11-1944 Heusden
08-08-1931 Alphen Johannes L. Bergen op Zoomstraat 107 05-11-1944 Heusden
12-08-1933 Alphen Johannes G.W. Bergen op Zoomstraat 107 05-11-1944 Heusden
12-09-1939 Alphen Johannes H.M. Bergen op Zoomstraat 107 05-11-1944 Heusden
21-02-1903 Bakel, van Gijsbertus Canadastraat 13 24-04-1945 Berlijn
27-04-1913 Bartels Mathias St. Trudostraat 3 09-07-1941 Nijmegen (Mook)
14-03-1918 Bartels- Arts Theodora H. St. Trudostraat 3 09-07-1941 Nijmegen (Mook)
08-11-1937 Bartels Maria Agatha St. Trudostraat 3 09-07-1941 Nijmegen (Mook)
09-09-1917 Beelen Theodorus M.W. Hagenkampweg 48 17-01-1945 Dachau
06-04-1908 Beks Johannes Havenstraat 26 03-05-1945 Menden (Kr.Iserlohn)
07-04-1924 Bekx Theodorus P.F. Celciusstraat 9 31-01-1945 Dld.
21-06-1923 Beringer Jan Bloemenplein 4 03-12-1944 Giessen
17-01-1924 Bijsterveld Petrus Sloepstraat 5 27-04-1943 Oberndorf  a/Neckar
20-12-1902 Boegborn Hendrikus F. Boschdijk 443 14-10-1944 Zutphen
25-09-1920 Boer, de Anane Zwaanstraat 36 02-01-1945 Neuengamme
17-12-1920 Boer, de Cornelis J.A. Pioenroosstraat 6  14-07-1943 Berlijn
23-02-1897 Boerekamps Hendrikus Lijmbeekstraat 429 09-04-1945 Gasselte
15-11-1887 Bogers Petrus L.J. Hoogstraat 180 08-02-1945 Nijmegen
07-03-1917 Boogaard, van den Henricus J.C. Lijmbeekstraat 355 01-02-1945 Berlijn
24-12-1918 Bossong Jacobus G. Kronehoefstraat 17d 28-01-1944 Hallendorf (Salzgitter)
04-01-1887 Bouman Hendrikus A. Heezerweg 346 14-05-1940 Rotterdam
07-06-1891 Braak, van den Gerardus Roostenplein 20 03-03-1945 Haps
11-12-1895 Bragt, van Gerrit J. Ganzebloemstraat 8 19-04-1944 Sittard
03-04-1913 Brouwer August F.A. Sparrenstraat 16  23-03-1945 Marburg a/Lahn
19-01-1891 Burgers Mathias J. Hofstraat 157 03-10-1944 Ronel Dept.Tarn
04-08-1916 Burman Arnoldus E. Notenstraat 23 15-02-1945 Pirna, Dld
22-04-1922 Ceelen Jacobus J.A. Jan v.d. Heidestraat 5 14-10-1944 Duisburg
10-04-1923 Cornelissen Lambertus Halvemaanstraat 53 11-08-1945 Hulst
15-09-1923 Cornuijt Adrianus Eckartseweg 388 31-05-1945 Bergen-Belsen
19-01-1918 Cosijns Johannes Lijmbeekstraat 22-09-1944 Son en Breugel
31-05-1914 Dankers Norbertus M. Broekseweg 21 08-04-1945 Mauthausen (O)
17-08-1875 Derks Gerardus   19-02-1945 Sas v.Gent
13-03-1924 Derks Martinus H. Willaertplein 19 20-03-1945 Bremen
10-04-1920 Deveer Henri J.M. Poelhekkelaan 11 10-03-1945 Mauthausen (O)
07-08-1911 Diermen, van Anton H. Geeststraat 32 30-03-1945 Berlijn
26-07-1919 Dijk, van Johannes Ph. L. Napoleonplein 16 02-04-1945 Kdo Oranienburg (Sachsenhausen)
09-08-1925 Dijk, van Teunis W. Plekhoek 13 06-05-1945 Kdo Sandbostel, Neuengamme
30-07-1921 Dijkstra Rindert G. Van Kinsbergenstraat 34 31-07-1944 Berlijn
09-04-1921 Dijkzeul Hendricus J.W. Don Boscostraat 1 28-02-1945 Grossbeeren(Kr.Teltow)
14-02-1921 Dommelen, van Arnoldus M.C. Varenstraat 7 08-04-1943 Oberndorf a/Neckar
07-12-1904 Dongen, van Johannes C.A. Centauriestraat 10  28-02-1943 Pila (Schneidemühl) Polen
07-06-1917 Donk, van de Martin J.H. Bloemfonteinstraat 25  29-06-1944 Taucha (Kr.Leipzig).
31-07-1924 Dorst, van Leonardus J. Merwedestraat 22 19-10-1943 Breyell,(Kr.Krefeld)
20-10-1912 Draken Gerhard J. Edelweisstraat 75 03-05-1945 Lübeckerbocht (bij Neustadt)
14-06-1914 Drexhage Abraham P. Don Boscostraat 1 13-11-1942 Middellandse zee
18-11-1914 Drost Johannes Zeelsterstraat 82a 07-12-1944 Lahde Dld.
29-04-1921 Eeten, van Henricus A. Galvanistraat 19 03-05-1945 Lübeckerbocht (bij Neustadt)
19-06-1912 Eicken Hans Galvanistraat 17 14-04-1945 Immola, It.
18-12-1914 Engeland, van Peter F. Hortensiastraat 30  01-10-1943 Friedrichshafen (Kr. Tettnang)
24-12-1898 Engelen, van Johannes.B. St. Odulphusstraat 19  16-09-1944 Venlo
04-05-1920 Everaerts Josef H.J. Geldropseweg 96 00-02-1944 Rotterdam
14-12-1888 Gerrese Matheus A.M.A. Hoefkestraat 29 13-01-1945 Dachau
17-04-1920 Gielis Wilhelmus  W. Roostenlaan 143 10-01-1944 Mainz
25-11-1912 Gokke Nicolaas D.A. Past. van Arsplein 26 09-03-1945 Winterswijk
28-01-1907 Gompel, van Gielielmus.J. Begijnenhof  72 21-10-1944 Boxtel
11-12-1923 Groenink Johan A. Venstraat 75 20-09-1943 Berlijn
23-01-1925 Gulik, van Johannes S. Anemonestraat 26 11-05-1945 Kdo Sandbostel, Neuengamme
05-09-1922 Gulik, van Laurentius F. Tulpstraat 14 07-09-1943 Gelsenkirchen
05-11-1924 Hagen, van der Alphonsus J. Loggerstraat 2 12-10-1945 Horn (Limburg)
13-08-1922 Heertum, van Leonardus M. Genneperweg 93 23-12-1944 Meersburg (Kr.Ueberlingen)
28-03-1914 Heiden, van der Petrus A. Johannesburgstraat 99 03-05-1945 Lübeckerbocht (bij Neustadt)
23-03-1915 Heijnen Franciscus K. Frankrijkstraat 106 17-05-1940 Middelburg
12-04-1916 Heijzelaar Adriaan Prins Hendrikstraat 12-11-1944 Keulen
18-02-1915 Hendrikx Hendrikus C. Vlokhovenseweg 84 16-05-1941 Reims
12-11-1919 Hertel Theodor Doesburgstraat 8 27-03-1945 Fulda Dld
05-11-1912 Heugten, van Wilhelmus P. Tolstraat 13 17-03-1944 Horrem,(Kr.Bergheim)
06-04-1924 Hieltjes Johannes A. Boschdijk 175 18-08-1944 Berlijn
05-09-1923 Hof Hendrik Harmoniestraat 46 26-05-1945 Hemer (Kr.Iserlohn)
04-02-1919 Hollander, den Jan Bloemfonteinstraat 17 19-04-1944 Sittard
13-06-1916 Holthausen Jakob Korianderstraat 96 25-02-1943 Popowo, NO Polen
12-03-1921 Hondt, de Theodorus L.C. Lijmbeekstraat 357 10-04-1945 Molkau (Kr.Leipzig)
01-08-1892 Hoorn Wilhelm G.Chr. Willemsplein 15 22-11-1943 Arnsberg
04-10-1891 Horst, van der Petrus Laagstraat 348 27-04-1941 Amsterdam
25-07-1923 Horst, van der Petrus J. Laagstraat 346 12-07-1945 Cuxhaven
17-10-1908 Hout, van Johannes F. Heezerweg 157 22-02-1945 Neuengamme
24-10-1923 Hout, van Jozef H. Kerkakkerstraat 54 09-12-1944 Lich (Giessen)
21-05-1916 Hout, van Mattheus J.L.   25-05-1945 Cham (Dld)
30-03-1920 Houtsager Gerrit H. M. Stuartstraat 12 31-05-1945 Bergen-Belsen
31-08-1924 Hulsman Bernard Kalmoesstraat 87 14-03-1945 Bad-Wörishofen (Kr.Mindelheim)
02-12-1915 Hurk, van den Antoine J. Vredesplein 23 11-12-1943 Emden
31-05-1921 Hurk, van den Johannes .A. Bennekelstraat 105 31-05-1944 Bochum
17-11-1914 Jakobs Johannes H. ‘t Hofke 25 01-05-1943 Oberndorf a/Neckar
23-02-1921 Jansen Wilhelmus J. Zwaaikomstraat 5 01-11-1942 Heerte, (Kr.Salzgitter)
20-02-1905 Jansen-Stoppa Stephania Stekelroosstraat 20 14-08-1943 Vught
28-06-1923 Jonge, de Leffert Oranjestraat 9 02-08-1943 Oschersleben Dld.
13-01-1902 Jonge, de Albertus Grote Berg 99 30-05-1944 Boxtel
24-11-1894 Kamphorst Peter Strobloemstraat 34 07-9-1944 Mauthausen O
09-12-1896 Keij Eduard Laurierstraat 35 29-07-1943 Kassel
06-03-1914 Kerkhof Johannes Woenselsestraat 136 21-02-1945 Wenen
20-08-1922 Kerstens Jan W.H. Vrijstraat 29 20-02-1945 Dachau
16-12-1902 Ketelaars Petrus J. Nieuwstraat 20 09-09-1944 Rosmalen
30-08-1918 Klaassen Helena P. Kleine Berg 50a 22-02-1944 Nijmegen
01-10-1919 Kleij, van der Nicolaas A. Tongelresestraat 108 04-04-1945 Kdo Nordhausen
19-09-1889 Klijn, de Leendert Boschdijk 771  25-01-1943 Auschwitz
07-07-1920 Klooster, van der Jacob Needestraat 7 16-10-1944 Magdeburg
07-02-1921 Klunder Hendrikus R.F. A. du Hamelstraat 52 17-03-1945 Jena
28-07-1899 Kok, de Petrus H.J. Binnenpad 32 06-03-1945 Dachau
05-12-1893 Kraal Albert W. de Zwijgerstraat 5 22-01-1945 Neuengamme (Hamburg)
11-05-1917 Kuiper Melchert J. Canadastraat 6 26-09-1944 Bremen
04-09-1904 Kuijpers Antonius C. Hofstraat 137 28-08-1944 Boxtel
27-08-1912 Kuyten Martinus C. Ferdinand Bolstraat 3 29-01-1945 Krefeld
16-05-1922 Laarhoven, van Franciscus A.M. Tongelresestraat 25 01-01-1945 Zöschen (Kr.Merseburg)
22-11-1923 Leest, van de Adrianus Venkelstraat 43 30-06-1945 De Bilt
25-12-1907 Lieshout van Bernhard Stevinstraat 15 02-04-1945 Hamm
12-09-1918 Lieshout, van Wilhelmus Poeyersstraat 30 16-03-1943 Leipzig
22-07-1925 Linden, van der Lodewijk Kempensebaan 92 17-01-1945 Neuengamme (Hamburg)
27-06-1920 Lint, van Hendrikus Ch.M. Poststraat 4 18-12-1944 Homberg (Kr.Moers)
10-04-1921 Litsenburg, van Albertus Hoogstraat 363 28-04-1943 Oberndorf a/Neckar
14-07-1879 Lodewijks-van Eijck Maria E. Heistraat 39 13-10-1944 Riethoven
23-02-1924 Lorenz Dieter Groote Berg 28 14-12-1944 Lüneburg
26-12-1924 Maas Wilhelmus Lijmbeekstraat 28 19-07-1944 Wesseling (Kr.Keulen)
26-10-1921 Mariën Albertus C. Demer 69 27-01-1945 Mauthausen
29-11-1920 Martens Johannes F. Nieuwstraat 2 13-04-1941 Atlantische oceaan
25-10-1917 Meeren, van der Antonius Weverstraat12 24-04-1945 Kdo Gusen (Mauthausen)
19-05-1924 Meeren, van der Rudolf P.T. Weteringstraat 9 10-09-1944 Uden
25-09-1897 Meerendonk, van de Antonius F.P. Wilgenroosstraat 47 08-05-1945 Baalberge (Kr.Bernburg)
20-05-1911 Meijden, van der Antoon Aalsterweg 393 02-12-1944 Kdo Ladelund Neuengamme
27-12-1876 Meulendijk Gerardus  Havenstraat 26 21-09-1944 Mierlo
11-02-1897 Molenaar Cornelis Hoogstraat 239 29-10-1940 Witten (kr. Arnsberg)
07-06-1920 Moor, de Cornelis.G.J. Gestelsestraat 122b  21-07-1943 Straatsburg
02-11-1915 Muller Wijbrand Stevinstraat 34 22-04-1945 Bremen
22-07-1923 Muller Arie Johan Stevinstraat 34 31-08-1944 Berlijn
08-08-1922 Nauta Libbe Lavendelhof 4 30-04-1945 Berlijn
23-02-1927 Oorschot, van Franciscus C.P. Lorenzstraat 28 03-08-1944 Sélestat (Elzas)
27-09-1915 Oosterhout, van Arnoldus Dennenstraat 10 07-04-1945 Kahla (Stadtroda)
03-06-1923 Orten Marinus J. Urkhovenscheweg 37 28-08-1943 Berlijn-Tegel
10-05-1904 Ouden, den Johannes Woenselsestraat 348 21-09-1944 Son
15-09-1900 Ouwerkerk Nicolaas A. Melkweg 61 31-05-1944 Culemborg
20-01-1922 Overweg Cornelis H. Kronehoefstraat 57 26-10-1944 Hildburghausen
07-03-1924 Persoon Johannes P. Kronehoefstraat 83 14-02-1945 Berlijn-Weissensee
15-08-1922 Peut, van de Aart Hagenkampweg 42 16-08-1944 Mainz
10-02-1915 Pieterse Johannes L.P. H. de Keyzerlaan 48 29-06-1944 Taucha (Leipzig)
24-01-1921 Pol Adrianus C. Wenkenbachstraat 26 30-09-1944 Bielefeld
25-07-1923 Prinsen Franciscus W.A. Baarsstraat 28 05-10-1943 Berlijn
07-01-1914 Putten, van Lambertus H. de Keyzerplein 22 30-12-1944 Kassel
22-10-1910 Ratz Konrad Edelweisstraat 64 04-06-1944 Noorwegen
17-04-1928 Reinhardt Philipp Woonwagenkamp 24-08-1944 Buchenwald (Kr. Weimar)
14-12-1913 Reuhl Willem M. Helmerslaan 19 29-10-1942 Atlantische Oceaan
19-04-1901 Rijckaert Albertus J.H. Klimoplaan 14 08-10-1944 Ugchelen
18-04-1923 Rijken Cornelis H.A. De Vriesstraat 16 02-05-1945 Buchenwald (Kr. Weimar)
11-09-1905 Rooijakkers Antonius C J. Jan Steenstraat 12 16-11-1944 Son
30-09-1918 Rooijmans Helmuth Binnewiertzstraat 55 19-10-1943 Hannover
19-08-1923 Roos Petrus J. Mecklenburgstraat 55 31-05-1945 Kdo Sandbostel, Neuengamme
03-12-1925 Rovers Josephus Maasstraat 1 00-02-1945 Dützen (Kr. Minden) vermist
31-05-1914 Ruwers-Schilperoord Neeltje Gestelsestraat 81 18-12-1940 Düsseldorf
10-09-1921 Schaijk, van Lambertus J. Buys Ballotstraat 38 14-08-1945 Helmstedt
02-03-1921 Schalkwijk Johannes N.A. Snelliushof 7 05-11-1942 Leipzig
18-02-1920 Schenkelaars Johannes G. Broekseweg 77 17-03-1945 Jena
14-04-1905 Schild Johann Paulus Potterstraat 28-01-1945 Dordrecht
06-05-1917 Scholte Johannes Schoenerstraat 70 19-08-1944 Vught
11-06-1915 Schuller Gerardus Strijpsestraat 183 02-04-1942 Bonn
19-07-1925 Serton Wilhelmus M. Hagenkampweg 104 01-03-1945 Hamburg
27-06-1907 Smits Adriaan Alb. v. Nassaustraat 27 26-04-1945 Dachau
15-02-1901 Smits Hendricus J. Bloemfonteinstraat 33 21-10-1943 Berlijn-Lichterfelde
11-02-1924 Smits Wilhelmus J. Franc. Sonniusstraat 34  23-08-1943 Waren (Hambug)
08-01-1919 Smulders Joannes Leostraat 104  06-02-1944 Oberndorf a/Neckar
24-11-1923 Smulders Petrus H. Scheidingstraat 136 28-09-1944 Crinitz (Kr.Luckau)
13-01-1887 Snep Joseph M. Markt 10 08-09-1943 Berlijn-Plötzensee
12-08-1863 Solingen, van Cornelis P. Lijsterlaan 38 13-03-1945 Den Haag
21-12-1922 Spaninks  Cornelis J.F. Frans Halsstraat 29 03-04-1945 Duisburg
13-10-1903 Spitters Antonius Jan Hollanderstraat 45 02-03-1945 Mörse,Wolfsburg
27-04-1918 Staalduinen, van Leendert C.A. Venkelstraat 18 08-01-1945 Neuengamme (Hamburg)
09-03-1925 Stäb Norbert F.E. Olmenlaan 15 23-03-1945 Duisburg
24-03-1916 Steinbach-Steinbach Anna Woonwagenkamp 03-08-1944 Auschwitz
23-12-1934 Steinbach Anna Maria (Settela) Woonwagenkamp 03-08-1944 Auschwitz
11-02-1943 Steinbach Anna Woonwagenkamp 03-08-1944 Auschwitz
07-12-1923 Steinbach Jozefina Woonwagenkamp 03-08-1944 Auschwitz
03-07-1918 Steur Gerardus Azaleastraat 14 16-01-1944 Neuenkirchen (Kr. Osterholz)
04-06-1921 Stiphout, van Johannes G.C. Bloemenplein 21 29-05-1945 Rotenburg (Kr. Wümme)
02-05-1909 Straten, van Henricus G. H. de Vriesstraat 16 29-06-1944 Taucha (Kr.Leipzig)
25-03-1916 Strijbos Wilhelmus J. Eckartseweg 195 03-05-1945 Lübeckerbocht (bij Neustadt)
26-03-1905 Teklenburg Theodorus A.J. Kalmoesstraat 80 31-05-1945 Bergen-Belsen
08-10-1916 Turck, de Hendricus C. Ranonkelstraat 58 21-02-1945 Wenen
29-10-1910 Turk, den Jan W. Helmerslaan 14 25-04-1943 Wolfenbüttel
07-03-1918 Uden, van Josephus M. Bezemstraat 36  24-04-1944 Berlijn-Buch
08-05-1872 Verberne Johanna M. A. du Hamelstraat 55 26-12-1944 St. Oedenrode
15-02-1917 Verboven Petrus S. Stuiverstraat 33 04-04-1945 Kdo Nordhausen
17-07-1921 Vereijken Johannes L. Kempensebaan 67 22-04-1943 Kassel
29-08-1872 Verkleij Agnes M. Geldropseweg 14 11-05-1940 Zutphen
21-03-1917 Verkuijlen Hendricus J. Laagstraat 366 14-06-1944 Creil Frankrijk
01-07-1909 Vermeer Lodewijk A.W. Leenderweg 117 05-04-1945 Hameln
27-07-1901 Vliet, van der Jacobus F. Rodenbachlaan 13  11-08-1941 Birmingham
18-07-1920 Volleman Daniël P.G. Heezerweg 350 10-04-1945 Leipzig
25-08-1920 Wanrooij, van Hendrikus Edisonstraat 17 08-03-1945 Kdo Nordhausen
07-02-1915 Wert, de Leonardus. H. Boschdijk 113 10-03-1945 Wenen
23-12-1912 Wiel, van de Otto Josephus Gestelsestraat 170 06-11-1944 Neuengamme (Hamburg)
21-05-1923 Willemsen Hermanus J. Leliestraat 14 04-04-1945 Baden (O)
13-07-1917 Winkel, van Louise A.P. Wal 17 31-05-1944 Culemborg
28-06-1920 Winter Hermanus F.F. Pioenroosstraat 43 08-04-1945 Litvnov Oberleutensdorf Tsjechië
03-08-1911 Wit, de Adrianus F.W.W. Morsestraat 37 28-09-1944 Magdeburg
26-06-1926 Wouters Petrus W.H. Hoefkedwarsstraat 5 31-03-1945 Graz (O)
18-10-1923 Wouters Wilhelmus F.P. 2e Kruizemuntstraat 29 29-10-1944 Solingen
06-10-1921 Zanden, van der Marinus Th. Tongelresestraat 382 30-03-1943 Horst (Limburg)
31-12-1921 Zanetti Annebale Broekseweg 111 00-00-1943 Vermist Rusland
01-10-1880 Zantvoort, van Josephus A. Aalsterweg 18 20-09-1944 Menzelen (Kr.Moers)
28-01-1896 Zon, van Martinus F. Leenderweg 28 01-12-1944 Vught
14-01-1922 Zwijsen Godfried A.A. Alb. van Nassaustraat 20 15-04-1944 In Europa